Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Yardım Kervan pet job level ayarı hakkında.

ober

.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
Merhaba bilindiği üzere kervan petlerini char level aralığına göre ayarlayabiliyorduk. Lakin benim istediğim karakterin job leveline göre kervan petine binmesini sağlamak. Job leveli 20 olan bir oyuncu 40 lvllik job scrolu kullanamasın. İlgisi bilgisi olan yardımcı olursa memnun olurum.

Protech

Database Editör
.
Alınan Beğeni
180
Ödül Puanları
43
Konuyu paylaşım bölümüne açmışsınız konu sorunlar ve çözümler bölümüne taşınıp konu Yardım konusuna cevrilmiştir. Konularınızı açarken ilgili bölümlere acılması rica olunur.

Oyla 0

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Merhaba bilindiği üzere kervan petlerini char level aralığına göre ayarlayabiliyorduk. Lakin benim istediğim karakterin job leveline göre kervan petine binmesini sağlamak. Job leveli 20 olan bir oyuncu 40 lvllik job scrolu kullanamasın. İlgisi bilgisi olan yardımcı olursa memnun olurum.
Guard olarak ne kullanıyorsunuz ?

Oyla 0

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Maxiguard düşünüyorum. Şuan edit aşamasındayım.
Maxiguard kullanırsanız eğer, bunu yapmak mümkün olabilir item kullanım kontrol sistemi var. Pet itemlerini kontrol ediyor mu bilmiyorum ama kontrol mekanizması kurarak yapabilirsiniz.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.