Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Kervan çekerken thief çıkınca oyunda atıyor

Fury

Professional Graphic Designer
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
18
merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Kervan çekerken thief çıkınca oyunda atıyor ve alttaki hatayı veriyor, dump dosyası yok.. böyle bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.
P1VkJ5.jpg

Fury

.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
18
senin sorunun data pk ile alakalı bsr dosya yollarını kontrol etmen gerek
örnek vermek gerekirse oyunda ekli ama datada olmayan bsr dosyaları yada data ismi yanlış olanda olabilir
thief cıkınca dikkatli bakarsan o an bir yansıma cıkar client bu yansımaya data partlices map içinde bulamazsa kapanır
ama dump dosyasının içine orda ne kadar carakter varsa hata kodunu yazar
dump dosyasını acıp alt taraflara dogru baktığında hatayıda yazar
dump dosyasi yok malesef yani dosya varda oraya hata eklenmiyor..

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,704
Ödül Puanları
605
Sonuç nedir, düzelme yada dump? :)

Oyla 0

Fury

.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
18
Sonuç nedir, düzelme yada dump? :)
denedim olmadı bu arada şöyle birşey farkettim characterdata belgelerinde "MOB_THIEF_NPC" ye hiç rastlamadım fakat EU THIEF'ler görünüyor bununla alakalı olabilirmi orda ekli olmadığı için?

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,704
Ödül Puanları
605
Kesinlikle olabilir. Şöyle yapabilirsiniz DBToMedia ( Db'deki eklediklerinizi oyuna ekleme ) bu konudaki program ve anlatılanları takip ederek kusursuzca DB'deki verilerinizi medianıza çıkartabilir direkt update geçebilirsiniz. Ondan sonra düzelmiş olması gerekir.

Oyla 0

Fury

.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
18
Kesinlikle olabilir. Şöyle yapabilirsiniz DBToMedia ( Db'deki eklediklerinizi oyuna ekleme ) bu konudaki program ve anlatılanları takip ederek kusursuzca DB'deki verilerinizi medianıza çıkartabilir direkt update geçebilirsiniz. Ondan sonra düzelmiş olması gerekir.
;

peki o anlatılanlardaki skillerle ilgili olanları yapmam gerekiyormu? Benim sorunum sadece thief ile şuanda dbtomediayla direk çıkarıp update yaptırsam olurmu?

Oyla 0

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,127
Ödül Puanları
93
;

peki o anlatılanlardaki skillerle ilgili olanları yapmam gerekiyormu? Benim sorunum sadece thief ile şuanda dbtomediayla direk çıkarıp update yaptırsam olurmu?
Konudaki db to media ile senin işin kardeşim skill kısmı max gösterme ile ilgili

Oyla 0

Fury

.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
18
Sorunu çözdüm teşekkürler... Dbtomedia eksik aktarmış txtleri caracterdatada thiefler yoktu onları çektim düzeldi sorunum :) teşekkürler @Spare

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,704
Ödül Puanları
605
Sorunu çözdüm teşekkürler... Dbtomedia eksik aktarmış txtleri caracterdatada thiefler yoktu onları çektim düzeldi sorunum :) teşekkürler @Spare
Rica ederiz, forum işi gönül işi diyerek uzaklaşıyorum buradan. :D

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.