Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Kervan çekerken thief çıkınca oyunda atıyor

Fury

Professional Graphic Designer
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
18
merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Kervan çekerken thief çıkınca oyunda atıyor ve alttaki hatayı veriyor, dump dosyası yok.. böyle bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.
P1VkJ5.jpg

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605
Hangi haritada oluyor bu? European thiefler kapalı olabilir? Bundan dolayı hata veriyor olabilir? Yada ch rejobjcommon serviceleri 0 olan thief mob varmı yok mu ona bakın.

Oyla 0

Fury

.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
18
Hangi haritada oluyor bu? European thiefler kapalı olabilir? Bundan dolayı hata veriyor olabilir? Yada ch rejobjcommon serviceleri 0 olan thief mob varmı yok mu ona bakın.
çin karakterde oluyor euro da denemedim..

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113
merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Kervan çekerken thief çıkınca oyunda atıyor ve alttaki hatayı veriyor, dump dosyası yok.. böyle bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.
P1VkJ5.jpg
Gameserver'da herhangi bir hata mevcut mu?

Oyla 0

Fury

.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
18
söyledikleriniz thief mob şunlarmı MOB_THIEF_NPC_1400

Oyla 0

Fury

.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
18
MOB_THİEF_NPC_1400 tane hepsi serviceleri 1

Birde arkadaşlar şöyle birşey var arkadaşımla aynı clienti kullanıyoruz herşeyimiz aynı... Downhangdan çıktık hotana doğru daha ilk thiefler çıktığı gibi beni oyundan atıp bu uyarıyı verdi.. o arkamdaydı beni görmüyordu daha sonra benim olduğu yere gelince bana çıkan thiefleri gördü.. onu oyundan atmadı ama biraz ilerlediğinde ona da thiefler çıktığı gibi oyundan attı. Durum böyle :)

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605

Birde arkadaşlar şöyle birşey var arkadaşımla aynı clienti kullanıyoruz herşeyimiz aynı... Downhangdan çıktık hotana doğru daha ilk thiefler çıktığı gibi beni oyundan atıp bu uyarıyı verdi.. o arkamdaydı beni görmüyordu daha sonra benim olduğu yere gelince bana çıkan thiefleri gördü.. onu oyundan atmadı ama biraz ilerlediğinde ona da thiefler çıktığı gibi oyundan attı. Durum böyle :)
Select * from dbo._RefObjCommon where CodeName128 like '%THIEF_NPC%' and service=0 olarak execute ediniz, sonuç var mı?

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113

Eğer öylese sorun oyunda değildir. Client dosyalarını yenilemeyi dene pk2 ler hasarlı hale gelmiş olabilir.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.