Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Sohbet Muhabbet Köpek Önerisi Yavru

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
Bakabileceğim bir yerim olsa keşke eve kendim sığmıyorum. Manita değil ben düşerim ona :love:

tenor.gif

9361a378fab5f5a85a2e069a8f19f397.jpg

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Ben kangalı zaten severim ama bunları evde beslemek doğru olur mu bilmiyorum.Sonuçta bu hayvanlar çoban köpeği veya bekçi köpeği olarak kullanılıyor. :unsure:
Evde beslenecek bir ırk değil. Dediğin gibi, bekçi olarak bakılır.

Olum çok tatlı ya, ısırarak seviceksin bunu.

@EfsaneSro 3 seçeneğin var, harici bir seçenek yok. Golden, Husky ya da Samoyed.

Husky bulabildiysen alabilirsin, bulamadıysan Samoyed bulmaya çalış. Yavru olarak alırsan eğitimlerini sen verirsin ve daima sadık olup söz dinler. Ve aşırı sevimliler.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
Evde beslenecek bir ırk değil. Dediğin gibi, bekçi olarak bakılır.

Olum çok tatlı ya, ısırarak seviceksin bunu.

@EfsaneSro 3 seçeneğin var, harici bir seçenek yok. Golden, Husky ya da Samoyed.

Husky bulabildiysen alabilirsin, bulamadıysan Samoyed bulmaya çalış. Yavru olarak alırsan eğitimlerini sen verirsin ve daima sadık olup söz dinler. Ve aşırı sevimliler.
O Kadar Güzel ki :/

Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
28
@EfsaneSro hakan eğer bakabilirim diyorsan al derim çoğu kişi bir hevesle alıp sonra barınaklara yada sokaklara bırakıp gidiyorlar ve köpek beslemek biraz ilgi gerektiriyor bilgin olsun bide beyaz husky'ler daha bi güzel hemde silkroad daki kurt a benziyorlar :D