Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü kurulu sunucuyu kaldırıp başka cap kurmak istiyorum

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
Selam sevgili ve başınızın belası dostlarım,
bildiğiniz üzere geçen gün videodan 120 cap kendi bilgisayarıma kurduk.sayenizde.
bunu başardım.yalnız kullandım 1 gün çok eksik hata ve sıkıntıları olduğunu fark ettim.
ben ticari olarak yapmak niyetinde değilim.şu an için diyelim.gaza getiren olmazsa:))
neyse dedim biraz keyif yaparım hemde burayıda sevdim YEMİNLEN.
dedim bunlar varken bana destek olurlar.bende biraz bu virüs bahanesiyle hem bişeyler öğrenmiş zaman geçirmiş olurum.
şimdi asıl meseleye gelince?
kurdugum 120 cap denemelik için iyi idi.ben 140 cap ironsro 3.2 versiyonludu sanırım bişey indirdim.
belki çalışıyor belki çalışmıyor.istediğim şeyler belli burda başka sitelerin reklamınıda yapmak istemem..
unigesi bol olan bize sıkıntı yaratmayacak kendi bilgisayarımda kullancagım ve sizin kafanızı şişirmeyecek(benden kurtuluşunuz yok) bir şey istiyorum
böle kendi kendine unige atsın.biz event yapalım.kendimce:))unige atıp keseyim.battle arena yapayım.arada 2 arkadaş bana bağlansın.biraz keyif yapalım diyom.
sizde gelin:)kafam eser banlarım:))
neyse yardımlarınızı bekliyorum.şimdi sitemi silip bu 140caplı olanı nasıl kuracam bana yol gösterin.
önce sistemekinden kurtulmak lazım diyorum.başımıza iş almayalım.
hepinize teşekkürler.istanbuldayım birgün bi alem yapalım.çay kahve içelim.böle yazarak nereye kadar:)

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
980
Ödül Puanları
93
dostum ip ne yapacaz.192.168.1.27 mi yapayım yoksa ip convert diye bir şey var.oradanmı yapayım.ama bu seferde hamachi olayı nasıl olacak?ip değişmekten bıktım usandım.istediğim şey bana sorun çıkartmayan güzel bir silkroad bilgisayarıma kurmak eğlenmek.1-2 arkadaşıda alır keyif yaparız.neysehakkı vereyim ne yapayım.yaz yaz nereye kadar:)bak bu forumdakiler çok çalışkan.atik.birçok programı gördüm.çok hoşuma gitti.bende size destek olmak isterim.ama böle anca yük oluyorum.bana şöyle güzel bir silkroad yükleyelim.zaten kendimce oynayacam.rica ediyorum.
Takıldığın yere bakarım ama ücretsiz sıfırdan kurulum yapamam.

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
980
Ödül Puanları
93
dostum ip ne yapacaz.192.168.1.27 mi yapayım yoksa ip convert diye bir şey var.oradanmı yapayım.ama bu seferde hamachi olayı nasıl olacak?ip değişmekten bıktım usandım.istediğim şey bana sorun çıkartmayan güzel bir silkroad bilgisayarıma kurmak eğlenmek.1-2 arkadaşıda alır keyif yaparız.neysehakkı vereyim ne yapayım.yaz yaz nereye kadar:)bak bu forumdakiler çok çalışkan.atik.birçok programı gördüm.çok hoşuma gitti.bende size destek olmak isterim.ama böle anca yük oluyorum.bana şöyle güzel bir silkroad yükleyelim.zaten kendimce oynayacam.rica ediyorum.
Ayrıca forumdaki databaseleri kullanabilirsin ama ben sorunsuz sıfır sıkıntılı istiyorum dersen satışlar var onları inceleyebilirsin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
kurulumu sizin deiğiniz gibi yaptım.ama hata veriyor aşagıda resimde yayınladım.gameserver deki hata notu şu :
local overlap job exception!! : CServerProcessOverlap 1590258663464.png

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.