Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Launcher değişimi

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba,media.pk2 dosyasını açıp içerisindeki Launcher ve Launceher_europe dosyalarını değiştirdiğim halde launcher aynı kalıyor.Birde Patch atma olayı hakkında bilgi verir misiniz? Hangi durumda kullanıyoruz ?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,690
Ödül Puanları
605
SMC'den update geçin.

Patch Internal Klasörüne

media diye bir klasör oluşturun ve baş harfi büyük olmayacak unutmayın.

o klasörün içine launcher ve launcher_europe adında iki klasör daha oluşturun. Değiştirdiğiniz launcher dosyalarının isimlerini hiç değiştirmeden kendi clientinizdekilerle aynı olacak şekilde iki klasörün içine doğru şekilde atın ve patch geçin.

Update'yi %90 hatalı yaptığınız için bu sorunu yaşıyorsunuz. Sonucu bildirin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
SMC'den update geçin.

Patch Internal Klasörüne

media diye bir klasör oluşturun ve baş harfi büyük olmayacak unutmayın.

o klasörün içine launcher ve launcher_europe adında iki klasör daha oluşturun. Değiştirdiğiniz launcher dosyalarının isimlerini hiç değiştirmeden kendi clientinizdekilerle aynı olacak şekilde iki klasörün içine doğru şekilde atın ve patch geçin.

Update'yi %90 hatalı yaptığınız için bu sorunu yaşıyorsunuz. Sonucu bildirin.
Cevbınız için teşekkürler. O sorunu çözdüm dosyaları PK2 editörler yüklerken dosya yolunu yanlış gösteriyormuşum ama ben hala bazı sorunların cevaplarını bulamadım. Bu sorularım;
1)Patch hangi durumda gereklidir?(Bu sorunun cevabı benim anladığım kadarı ile eğer server aktifse yapılan yeniliklerin oyunculara da yüklenmesi için gerekli)
2)Patch nasıl yapılır ? (Bunun hakkında hiç bilgim yok )

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,690
Ödül Puanları
605
Cevbınız için teşekkürler. O sorunu çözdüm dosyaları PK2 editörler yüklerken dosya yolunu yanlış gösteriyormuşum ama ben hala bazı sorunların cevaplarını bulamadım. Bu sorularım;
1)Patch hangi durumda gereklidir?(Bu sorunun cevabı benim anladığım kadarı ile eğer server aktifse yapılan yeniliklerin oyunculara da yüklenmesi için gerekli)
2)Patch nasıl yapılır ? (Bunun hakkında hiç bilgim yok )
Patch nasıl yapılır yukarıda size anlattım. Gerekirse bu konu hakkında da bir videolu anlatım hazırlayalım?

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Patch nasıl yapılır yukarıda size anlattım. Gerekirse bu konu hakkında da bir videolu anlatım hazırlayalım?
Aslında mükemmel olur. Ortalıkta 1-2 video gördüm ama hem yabancıydı hem de anlamadım ve yapamadım.
Hangi durumlarda patch işlemini yaparız. Ona da değinirseniz mükemmel olur çok sağolun.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.