Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Launcher Değişimi

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba,launcheri değiştirdim herkeste değişmesi için patch yapmam mı gerekiyor nasıl yapabilirim ?

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sana tavsiyem dostum,
Şu aşamada yardım almadan araştırarak bir şeyleri görüp bilerek yapmak sana daha faydalı olucak öğrenmen için
Hocam araştırıyorum ama sizde biliyorsunuz çok fazla gereksiz bilgi var . Bazen kafamı karıştırıyor. O yüzden öğrenmek istediklerimi önce araştırıp yapmaya çalışıyorum olmazsa buraya konu açıyorum .

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Hocam araştırıyorum ama sizde biliyorsunuz çok fazla gereksiz bilgi var . Bazen kafamı karıştırıyor. O yüzden öğrenmek istediklerimi önce araştırıp yapmaya çalışıyorum olmazsa buraya konu açıyorum .
Eğer yeniysen hata yapmaktan korkma yapacağın her işlem için yedek al bu süreçte hatalar seni bilinçlendirir ben ilk başlarda çok hata yapardım hala daha yapıyorum basit işlemlerde çünkü unutmuşum arada vermiştim mesela kimse hatasız değil sonuçta bir server hatası için 1 ay uğraştığımı bilirim 2 sene önce çünkü nette yoktu kendi başımaydım evet çözemedim farklı bir sorun vardı ama o hata için araştırıp kurcalamam yüzünden alakasız şeyler öğrendim sırf hatayı bulabilmek için bir çok şey öğrenmiştim ve beni mutlu etmiştim çünkü yeni bilgi öğrenmeyi hep severim hatayı çözemesem bile. Bir kaç kere uğraştığım serveri çöp ettim ama bir daha o hataları yapmamaya alıştım.
Neyse uzatmayayım ama tabikide server updateleri için yardım almak daha sağlıklı olabiliyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Eğer yeniysen hata yapmaktan korkma yapacağın her işlem için yedek al bu süreçte hatalar seni bilinçlendirir ben ilk başlarda çok hata yapardım hala daha yapıyorum basit işlemlerde çünkü unutmuşum arada vermiştim mesela kimse hatasız değil sonuçta bir server hatası için 1 ay uğraştığımı bilirim 2 sene önce çünkü nette yoktu kendi başımaydım evet çözemedim farklı bir sorun vardı ama o hata için araştırıp kurcalamam yüzünden alakasız şeyler öğrendim sırf hatayı bulabilmek için bir çok şey öğrenmiştim ve beni mutlu etmiştim çünkü yeni bilgi öğrenmeyi hep severim hatayı çözemesem bile. Bir kaç kere uğraştığım serveri çöp ettim ama bir daha o hataları yapmamaya alıştım.
Neyse uzatmayayım ama tabikide server updateleri için yardım almak daha sağlıklı olabiliyor
Çok haklısınız hocam insan bir şeyi yaparken daha farklı şeyler öğrenebiliyor.Bende genelde araştırıyorum hiçbir kaynak bulamazsam buraya konu açıyorum . Burada paylaşmamdaki amaç hem ben öğreniyorum hemde benim gibi arayan arkadaşlar hemen sonuca ulaşabiliyor.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.