Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Link Region Hk

ololvan

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
2022-06-11 22:25:33 [SR_GameServer] LINK_REGION ERROR [(158,97) -> (157,98)] 2022-06-11 22:25:33 [SR_GameServer] LINK_REGION ERROR [(158,97) -> (158,98)] 2022-06-11 22:25:33 [SR_GameServer] LINK_REGION ERROR [(159,97) -> (158,98)]
ARKADAŞLAR BÖYLE BİR SORUNUM VAR OYUNDA AYRICA CLİENTES SORUNU OLUYOR BUNUN NEDENİ NEDİR ACABA

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,960
Ödül Puanları
113
Forum kuralları gereğince konu başlığınızı "ACİL YARDIM ARKADAŞLAR" yaptığınız için 1 uyarı puanı aldığınızı belirtmek isterim.

Lütfen değiştirdim gibi hatanızı minimal bir şekilde konu başlığına eklerseniz sevinirim.

Oyla 0

ololvan

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Forum kuralları gereğince konu başlığınızı "ACİL YARDIM ARKADAŞLAR" yaptığınız için 1 uyarı puanı aldığınızı belirtmek isterim.

Lütfen değiştirdim gibi hatanızı minimal bir şekilde konu başlığına eklerseniz sevinirim.
eyw dostum dikkat edemedim k.bakma

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,882
Ödül Puanları
213
Bi uygulayın bakalım..
Veritabanınızı ne kadar tanıyorsunuz ? başkasının yaptığı bir veritabanında birçok hatalar çıkabilir. Clean üzerinden mi başladınız ?

Oyla 0

ololvan

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
evet skyp temle ekledikten sonra bu sorun oldu

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,882
Ödül Puanları
213
Veritabanına yeni başlamışsanız tavsiyem; henüz yolun başındayken doğru kararı vermeniz olur.

Trsro yani GameGami oyun klasörü içinden... Data.pk2.. Particles.Pk2 ve Map.Pk2 yi kullanarak, Vsro 1,88 clean db üzerinden başlayabilirsiniz.. Trsro Media.PK2 hariç
Benim paylaşımlarım arasında 110 cap clean fixlenmiş bir db mevcut, onu da kullanabilirsiniz.
Bu durumda her yer süsleme olacak ama fixlemesi mevcut onun.

Trsroda ki pk2leri aldığınızda, hem Dimensional Desert hem de SkyTemple'ı rahatlıkla ekleyebilirsiniz.
Sadece Isro media.pk2 içinden minimap klasörünü almalısınız ve clean olan Media.PK'nize patch etmelisiniz... yoksa skytemple'a girince sağ üstteki kompas map'te haritanın köşelerine gittiğinizde karanlık alanlar görürsünüz.

Isro Media.PK2 içinden minimap'i de alın sorun kalmaz.. Sky Temple eklemek için geriye sadece forumda bulunan konu üzerinden queryleri okutmak ve txtlerin içine ekleme yapmak kalır.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Clientless sorunu varmış birde.. db ve media uyumsuzluğu olabilir😐

Oyla 0

ololvan

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
uyumlu hocam ancak her regoinde oluyor sanırsam buda arkadaşın anlattığı gibi region göçmesinden oluyor

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.