Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü localhost sql bağlantı yapılabılırmı

Alınan Beğeni
101
Ödül Puanları
43
s.a pc üzerinde localhost sql bağlantı yapılabılırmı
appserv kurdum pc me sql 2014 kurulu site calışması için sql bağlantı yapmak istiyorum
hangi yolları takıp edebilirim nette bakıyorum pek başarılı olamadım işin dogrusu

Son düzenleme:

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
Ek bir ayar yapmanıza gerek yok site dosyalarınız sql dosyalarınız aynı bilgisayarda ise sorun çıkacağını düşünmüyorum

Alınan Beğeni
101
Ödül Puanları
43
aslında iis üzerinde siteyi açabiliyorum ama sql bağlantı sağlayamıyorum
yani could not find driver bunu yapamıyorum

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
hangi paneli kullandığını ve yapılması gereken ayarları ö.m ile atarsan 5 dakikada kurulumunu yapabilirim.

Ü

Üye silindi 1104

hangi paneli kullandığını ve yapılması gereken ayarları ö.m ile atarsan 5 dakikada kurulumunu yapabilirim.
Sence hangi panel Erdem ?sanada tanıdık geliyormu driver not found ve beyaz ekran hatası ???
Tabi bu sorunu çözene kadar ne sinir olmuştuk ?

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Php de sqlservere bağlanmak için sqlsrv dll php.ini de eklenmesi gerek yani birkaç ayar yapman gerekiyor

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.