Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

serica
zeopanel kguard
ROLLET cleopatra
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü .lua hakkında

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
temple görev levelini değiştirmek istiyorum ama lua ları nereye eklicemi bulamadım araştırmalardada bu konu hakkında birşey bullamadım bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa cok iyi olur .
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
iyi forumlar.

Ü

Üye silindi 3096

temple görev levelini değiştirmek istiyorum ama lua ları nereye eklicemi bulamadım araştırmalardada bu konu hakkında birşey bullamadım bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa cok iyi olur .
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
iyi forumlar.
görev yapman gereken şeyden biraz ufacık örnek versen ? misal örnek 50 tane mangyang kes gibisinden ?

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

hocam şöyle alex job temleyi 80 cap.e ayarladım ap butonu vs ama görevler 105 lvlde acılıyor bu lvl i 80 e ayarlıcam ama buda lua. dosyalarından yapıldığı için Paylaşım - VSRO | Görev Ekleme Rehberi bu konudaki lua dosyalarını duzenledim. ama nereye eklicemi bulamadım
lua dosyasını düzenledikten sonra Quest klasörüne atıp derle nasılsa varsayılan quest levelini değiştin direk derle kullan çıkan questi

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.