Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar forumda uzun zamandır vsro.org'ta vakit geçirmekteyim, birçok bilgi birikimimi vsro.org'a ve bazı adını geçiremeyeceğim beni seven yardımcı olan insanlara borçluyum, burada her ne kadar bir oyun platformu üzerine kurulmuş forum sitesi olsada ben ondan daha çok bir Aile görebiliyorum yardımı olan veya olmayan herkese teşekkür ederim, bu sebepten ötürü burada sizlere fayda verebileceğim birşeyler paylaşmak istedim aynı zamanda forumda tam açıklamalı Magic Pop Edit göremediğim için paylaşma arzusu hissettim, eğer hatam varsa düzeltmenizi isterim, bildiğim kadarıyla anlatmaya çalışacağım. !!! Önemli Not !!! (Media'da yapacağımız işlemleri DbtoMedia ile işlem yapacağımız tüm txt dosyalarını göremiyoruz, o yüzden manuel çıkartacağımız dosyalarda olacaktır bundan dolayı mutlaka DB ve Media.pk2 yedeğinizi almanızı öneririm)

Öncelikle SRO_VT_SHARD>Tables>_RefGachaItemSet(bu tablonun içeriğinde Set_ID 1 olanlar Magic Pop'ta Magic Pop Card ile alabileceğiniz itemlerin kısmıdır, Set_ID kısmının hemen yanında RefItemID ise Magic Pop'taki itemID(RefObjCommonID)'leridir.Ratio ise kazanma oranıdır(tam emin değilim 10.000 üzerinden hesaplanıyor) Count ise miktarıdır, GachaID otomaik ID atamadır onu değiştiremeyiz.Şimdi buraya kadar anladığımıza göre aynı mantık Set_ID 2 olanlar içinde geçerlidir, tek fark ise kazanamayınca verilen ödülleri belirler Item Exchange Coupon ödülleridir.Benim anlatımımda Magic Pop'taki tüm orjinal itemleri ve tabları kapatarak yeni item ve tab oluşturmakdır.
Şimdi _RefGachaItemSet'teki tüm itemlerin servicelerini 0 yapalım.(aşağıdaki kodda BETWEEN 1 AND 3846 benim tabloma göre 3846 sizin Gacha_ID kaçta bitiyorsa onu yazın)
Önemli : _RefFmnCategoryTree & _RefFmnTidGroupMap tablolarının service'lerini 0 yapmayınız, aksi takdirde stall bugu oluşacak ve birçok itemi stall'a koyamazsınız
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

şimdi DbToMedia ile gachaitemset.txt yi update yapalım(boş görünebilir Service'leri kapattığımız için)
Sıradaki işlem ise SRO_VT_SHARD>Tables>_RefFmnTidGroup içerisinde Magic Pop'ta görünecek Typelerini oluşturmak

Ekli dosyayı görüntüle 15176

Ekli dosyayı görüntüle 15177

Dipnot=Saygıdeğer arkadaşlarım, umarım doğru anlatabilmişimdir hata ve yanlışlarım var ise affınıza sığınırım, Saygılarımla...
tesekkurler

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,158
Ödül Puanları
303
Beğenip yorum atmıştık kitli kalmış

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.