Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Magic ve Attribute stone (succes / fail) rate ayarlama

TAB00T

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Basit ama aranan bir paylaşım.
Genel olarak paylaşılmış queryler Astral, Immortal, Lucky ve Steady stone linkleri de içinde barındırdığından dolayı bu stone'ların 100% tutma değerini bozabiliyordu.
Bunları dahil etmedim ve Magic / Attribute olarak ayırdım.

Ayarladığımız bu rate, 0'dan 100%'e tutma rate değil, fail veya succes oranını ayarlar.

1-12 dg arasında Magic ve Attr stone Linkleri eklidir.
Astral-Immortal-Steady, Lucky ve Roc stone'lar hariç tutulmuştur.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,385
Ödül Puanları
113
Genel olarak paylaşılmış queryler Astral, Immortal, Lucky ve Steady stone linkleri de içinde barındırdığından dolayı bu stone'ların 100% tutma değerini bozabiliyordu.

Ayarladığımız bu rate, 0'dan 100%'e tutma rate değil, fail veya succes oranını ayarlar.
100 olarak bırakırsanız fail yaşanmaz. Rastgele bir değer basar. 50 yaparsanız 50% oranda stone yanabilir, ya da rastgele bir değer verebilir.

Tutma ayarını yapmanız ve okutmanız yeterli.. ID'lere dokunmayın çünkü standart stone ID'leri.

Teşekkürler

Alınan Beğeni
154
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

100 olarak bırakırsanız fail yaşanmaz. Rastgele bir değer basar. 50 yaparsanız 50% oranda stone yanabilir, ya da rastgele bir değer verebilir.

Tutma ayarını yapmanız ve okutmanız yeterli.. ID'lere dokunmayın çünkü standart stone ID'leri.

thanks

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.