Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü magicoptionassignfortradeequip TXT

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhaba,

Crash alıyordum bi bakıyım dedim de böyle bu texti bulamadığı için sanırım ama böyle bir text verisi yok ki silkroadda? Anlayamadım nedir ne değildir? Anlayan varsa yorum bekliyorum. Bu ne alaka yani :D

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
yukarda verdiğim txt dosyasını serverdep klasörüne ekleyip denedinmi ?

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Bu arada o esnada mı değiştirdim hatırlamıyorum ama sro_client, silkroad.exe, replacer.exe leri o gün değiştirmiş olabilirim. Crash olmasına sebebiyet verir mi? Başka bir şey gelmiyor aklıma. Çünkü yedeği geri yüklüyorum crash alıyorum bu arada Güncel dump;
Konuya ek olarak, Start dediğim zaman bazen launcher kalıyor öylece ama bazen yapmıyor ilginçleşti olay

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Hatta şuan server_dep\silkroad\textdata\tradeconflict_joblevel.txt diye bir text istiyor naptım oyunu c-sroya mı çevirdim anlamadım ki :D

Oyla 0

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
Hatta şuan server_dep\silkroad\textdata\tradeconflict_joblevel.txt diye bir text istiyor naptım oyunu c-sroya mı çevirdim anlamadım ki :D
Evet Csrodaki dosyalar bunlar en son eklediğin şey sanırım skilleri sorunsuz eklemekti skilleri eklerken queryler ile silersen birde excell kullanırsan daha iyi olur

diğer skiller sorunsuzdur zaten tek alacağın şey
çar skilleri olmalı senin için
onuda
GSKILL
MSKILL
HSKILL gibi tanımlar mevcut bunları dışlıyarak sadece SKILL olanı tanımlıyarak ch ve eu için sadece SKILL_CH Veya SKILL_EU içerek codename128'leri içeren satırları sildirebilir ardından excel ile arama kısaltma yöntemiyle

sadece isminde SKILL_CH ve SKILL_EU içeren kodları kopyalar çar skillerini sorunsuzca eklerdin direk kopyala yapıştır yapmazdın yerli yersiz skilleri

Yukarda yazdığım yazıyı atlamadan okumanı tavsiye ederim

Ekli dosyalar

• tradeconflict_joblevel.txt
    4.1 KB · Görüntüleme: 8
Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Böyle bir şeyi nasıl başardım hiç bir fikrim yok sro_client, replacer, silkroad.exe gibi şeyleri değiştirmiştim sanırım onlarda bozulmalar olmuş olabilir. Clean varsa link olarak gönderebilir misin

Oyla 0

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
Böyle bir şeyi nasıl başardım hiç bir fikrim yok sro_client, replacer, silkroad.exe gibi şeyleri değiştirmiştim sanırım onlarda bozulmalar olmuş olabilir. Clean varsa link olarak gönderebilir misin
sro_client.exe ollydbg ile cap mastery vs vs ayarları yaparsın
clean exeler
sro_client.exe no xtrap değil bilgin olsun

Sro client no xtrap altta

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.