Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Map Editlemek

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Merhabalar.
Buradaki çitin 2 yanındanda char geçebiliyor bunu nasıl düzeltebiliriz ? Map editör programı ile çalıştım ama beceremedim.

r03MQB.jpg

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Nasıl yapılacağını bilmiyorum daha önce hiç yapmadım

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Bu programdan anlayan varmı nasıl editleyebiliriz ?
@sarkolata Sanırım program sana ait yabancı bir forumda gördüm.

NLpm9k.png

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
792
Ödül Puanları
93
Evet ben yazmıştım onu, direk tak çalıştır şeklinde değil biraz düzenlenmesi gerekiyor... 3 yıl önceydi bunlarla uğraştığım fazla hatırlamıyorum
o2 dosyasını editlemek yeterli değil sadece görsel olur. Navmesh'i editleyerek eklediğin bsr yi tanımlaman gerekiyor. Ayrıca benim o zamanlar takıldığım olay, en üstteki bloğa bsryi tanımlamak yeterli olmuyor aşağıda bir de region linkleme bloğu var oraya da tanımlamak gerekiyordu...
Sana tavsiyem biraz hileli bir yöntem, navmesh dosyasında normalde olan barikatın bsrsini daha uzun bir barikatla değiştirebilirsin eğer varsa, ya da bir kapıyla vsr, o2 dosyasında normal bir barikat koyarsın ama navmeshte kapı olur geçirmez. Editlediğin navmeshi files klasörüne atmayı da unutma.

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Daha uzun barikatla navmesh'de ekli olan isimde değiştirip attım sonuç olumlu fakat fare sol tuşu ile giderken geçilmiyor ama klavyeden ileri tuşuna basınca çitin içinden geçilebiliyor

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Onu nasıl editleyeceğim ne yapmam lazım

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Navmesh üzerinde ne yapmam lazım onu anlamadım. Ben sadece uzun için ismini bagh_masin_lighwall.bsr yapıp dataya import ettim

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
792
Ödül Puanları
93
Ben navmeshi editledin diye düşündüm. O zaman server filestaki bsryi değiştirdin mi orda da olması lazım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.