Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Alış Max Sunucu (Game Ofis) Şirketiyle Alakalı Biliniz İsterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaşlar Ben Max Sunuculardan Makina Almıştım Hesaplarına 3 Aylık Sunucu İçin Gece Saat 12:00 Sıralarında Hesaplarına 254 TL Eft Geçtim Neyse Sabah Bunlara Mesaj Atım Sunucum Nezamn Teslim Olur Dedim Bana Dedikleri Laf Şu Hesabımıza Eft Geçilmemiş İptal Edilmiş Denildi--Neyse Hesabıma Baktım 254 Gitmemiş Havale Geçtim Tekardan Havale Geçtikten 1 Saat Sonra EFT İle Hesaplarına Para Geçti Yani Anlicanız 250 TL ÜCret Alacaklarına 500TL Ücret Aldılar Bunları Aradım Neyse Hocam Böyle Böyle 500TL Hesabınıza Para Geçmiş Ben 250 TLİK Paket Almıştım Bana Dedikleri Laf Şu Oldu Bizim Hesabımıza 254TL Geldi Oda Havale İle Gelmiştir Dedi EE Kardeşim Bu Eft Yaptıgım Para Kime Giti Ozaman Bunlar Ev Geçindiriyor Bide Arkadaşlar Böyle İnsanlardan Sunucu Almayın Ben Aldım Salaklık Yaptım Ama İptal Etirdim Geri Salak Salak Makinaları Var Makinaları Bölüp Bölüp Satıyorlar Arkadaşlar Siz Siz Olun Max Sunucular Yani Anlicanız Asıl Sunucu Şirketleri Game Ofisden Makina Almayınız Pişmanlıktır---254 TL LİK ADAMLAR BUNLAR Para Yedirmeyin Böyle Şerefsizlere --Size Önerecigim İnsanlar Bunlar Ben Bunlarla Çalışmadım Ama İnş Bunlarla Çalışcam Çünkü Haklarıyla Yapıyorlar Bu İşi VsroEditoR Promaker Spare

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Kesinlikle Bu Dolandırıcılardan Makina Almayın 3 Aylık Diye Almayın Kesinlikle Kendileri Dolandırıcı Sahtekar Karakter Yoksuludur Yarın Adliyeye Gidecem Suç Duyurusunda Bulunacam Makbuzlarla Ses Kayıdlarınıda Aldım İnkar Ediyorlar

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
Yine m*xsunucu yine şikayet 😒. Geçmiş olsun...

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
gecmis olsun hocam
sunucu kurmayı bilen biri ile ortak olmak en iyi çözüm gibi duruyor :confused:

V

V4N_HELLSING

Geçmiş olsun dostum.
Önerim bu forma katılan arkadaşlar en azından bi araştırma yapıp ve-ya bize en azından sorarsa ilgili arkadaşlar için yönlendiririz..
Ama maalesef bunların yaptığı zıvanadan çıktı. 😡😡
konu başlığı detaylı olarak düzeltildi.

Ü

Üye silindi 505

durumuna inan çok üzüldüm. serverini açtığın zamanlarda bir takım şeyler demiştim sana zamanla anlarsın diye. neyse geçmiş olsun. guzel dileğin icinde teşekkür ederiz.

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Gameofis e çamur attırmam kampanyalı sunucu aldım sunucum halen aktif durumda dileyene alpemix verip gösterebilirim.

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Görkemden 3 aylik sunucu aldim editlerimi rahat yapmak icin ve gayet kullanışlıydı ek olarak 1 ip aldim ondaki sorunuda yazdıktan 10 dakika sonra gayet güzel çözüme ulaştırdı ve hala daha güzelce kullaniyorum. Ne yalan soyleyeyim bi ara guild amblem sunucusu bile yaptım sunucusunu banamısın demedi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.