Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Paylaşım MaxiGuard Uniq Buff Aktarımı Prosedür ve Tablosu

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,113
Ödül Puanları
113
Merhaba arkadaşlar çoğu oyunda görmüşsünüzdür oyunda uniq kesince buf vermekte , yanında title vb. de verebilirsiniz tabiki ve bir sürü şey kodu test etmedim sürem bittiği için

1687988775020.png

1687988706448.png
1687988726794.png

Tablo için aşağıdaki kodu okutun.

Prosedür için aşağıdaki kodu okutun.

MaxiGuard_User databasesinden _UniqueKilled_EDIT procuna bu kodu ekleyiniz

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

kodu test etme şansım olmadı hata varsa hatalı kısmı düzeltmem için konuya yorum yapıp çözüm sunarsanız sevinirim istediğim özellik kesene buf vermek ve kendim bi saat süre girmeden kendi varsayılan değerini alması örnek olarak
sınırsız bi buf tanımlayıp o bufu sürekli kesen şahısa aktarma olayıydı istediğim fakat oldumu emin değilim eğer kodda hata görürseniz düzeltmek için çözüm sunarsanız sevinirim.

Örnek Tablo Girdisi
1687988471295.png

Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@SQL @Frenory @sarkolata @ByMnkn ve diğer üyeler. hata varsa çözüm kodunu yorum olarak eklerseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler Hayırlı Bayramlar

Çalışması için maxiguard panelden triggeri aktif etmeyi unutmayınız.

1687989744998.png

Kodu düzeltmede / geliştirmede yardımcı olan @SQL ve @Frenory teşekkürlerimi sunarım

xXxGhostSpitiXxX

Vsro Developer Pk2 Editor
Elite
.
Alınan Beğeni
3,424
Ödül Puanları
93
Merhaba arkadaşlar çoğu oyunda görmüşsünüzdür oyunda uniq kesince buf vermekte , yanında title vb. de verebilirsiniz tabiki ve bir sürü şey kodu test etmedim sürem bittiği için

*** Hidden text: cannot be quoted. ***

*** Hidden text: cannot be quoted. ***

SQL:

kodu test etme şansım olmadı hata varsa hatalı kısmı düzeltmem için konuya yorum yapıp çözüm sunarsanız sevinirim istediğim özellik kesene buf vermek ve kendim bi saat süre girmeden kendi varsayılan değerini alması örnek olarak
sınırsız bi buf tanımlayıp o bufu sürekli kesen şahısa aktarma olayıydı istediğim fakat oldumu emin değilim eğer kodda hata görürseniz düzeltmek için çözüm sunarsanız sevinirim.

Örnek Tablo Girdisi
Ekli dosyayı görüntüle 15989

@SQL @Frenory @sarkolata @ByMnkn ve diğer üyeler. hata varsa çözüm kodunu yorum olarak eklerseniz sevinirim.

thanks for shared

keeppp

.
Alınan Beğeni
244
Ödül Puanları
43

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

SQL:

Örnek Tablo Girdisi
Ekli dosyayı görüntüle 15989

Çalışması için maxiguard panelden triggeri aktif etmeyi unutmayınız.

Ekli dosyayı görüntüle 15995
teşekkürler

Alınan Beğeni
154
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
eyvallah

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
Güzel Bir etkinlik olmuş fakat tablonun sorgulama sistemine Bir örnek verelim içerisinde zaman olayı kapsamı olduğu için bunu daha önceden şu şekilde yapmıştım karakter o Unique yi keser kesmez insert into döngüsüyle buffun SkillID sini karakterin Timedjobuna JobID olarak insertliyordum buradaki süre epoch time olarak girili olduğu için karakter oyunda olmasa dahii süre işliyor olmasıydı.
Ek olarak veritabanı sorgulama sisteminde Unique tekrar spawn olduğu zaman nestten belirtilen süreye eşit Bir döngüde ilerlediği için Unique spawn olduğunda Bir önceki buff önceki sahibinden siliyordu.
Geliştirmek isteyenlere Bir yol.
Paylaşım için teşekkürler.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,113
Ödül Puanları
113
Güzel Bir etkinlik olmuş fakat tablonun sorgulama sistemine Bir örnek verelim içerisinde zaman olayı kapsamı olduğu için bunu daha önceden şu şekilde yapmıştım karakter o Unique yi keser kesmez insert into döngüsüyle buffun SkillID sini karakterin Timedjobuna JobID olarak insertliyordum buradaki süre epoch time olarak girili olduğu için karakter oyunda olmasa dahii süre işliyor olmasıydı.
Ek olarak veritabanı sorgulama sisteminde Unique tekrar spawn olduğu zaman nestten belirtilen süreye eşit Bir döngüde ilerlediği için Unique spawn olduğunda Bir önceki buff önceki sahibinden siliyordu.
Geliştirmek isteyenlere Bir yol.
Paylaşım için teşekkürler.
procta düzeltilcek yerler için kodu düzeltip verirmisin müsait olunca

• Beğendim
Tepkiler: SQL
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.