Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım MaxiGuard Uniq Buff Aktarımı Prosedür ve Tablosu

aedn76

.
Alınan Beğeni
146
Ödül Puanları
33
Merhaba arkadaşlar çoğu oyunda görmüşsünüzdür oyunda uniq kesince buf vermekte , yanında title vb. de verebilirsiniz tabiki ve bir sürü şey kodu test etmedim sürem bittiği için

Tablo için aşağıdaki kodu okutun.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Prosedür için aşağıdaki kodu okutun.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

MaxiGuard_User databasesinden _UniqueKilled_EDIT procuna bu kodu ekleyiniz

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

kodu test etme şansım olmadı hata varsa hatalı kısmı düzeltmem için konuya yorum yapıp çözüm sunarsanız sevinirim istediğim özellik kesene buf vermek ve kendim bi saat süre girmeden kendi varsayılan değerini alması örnek olarak
sınırsız bi buf tanımlayıp o bufu sürekli kesen şahısa aktarma olayıydı istediğim fakat oldumu emin değilim eğer kodda hata görürseniz düzeltmek için çözüm sunarsanız sevinirim.

Örnek Tablo Girdisi
Ekli dosyayı görüntüle 15989

Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@SQL @Frenory @sarkolata @ByMnkn ve diğer üyeler. hata varsa çözüm kodunu yorum olarak eklerseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler Hayırlı Bayramlar

Çalışması için maxiguard panelden triggeri aktif etmeyi unutmayınız.

Ekli dosyayı görüntüle 15995

Kodu düzeltmede / geliştirmede yardımcı olan @SQL ve @Frenory teşekkürlerimi sunarım
Teşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.