Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Mbot Magic Stone toplatma sorunu.

isabyr

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Arkadaşlar konuyu doğru yere açtığımı umuyorum, yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.
Benim böyle bir sorunum var. Bottan magic stone toplamamasını ayarlamama rağmen yinede topluyor. Eşyalar kısmında stone sağ tıklayıp açılan küçük pencerede toplamaması için gerekli tikleri kaldırmama rağmen yine aynı, pet çantası doluyor durmadan.

Not: Her server'da olmuyor. Bugün bir server'a başladım ilk defa karşılaştım bende böyle bir durumla.

Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi forumlar

Adsız.png

isabyr

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Elbette, bilgisi yoksa bu tür konular hakkında size vereceği cevap bariz budur.
sBot deneyip sonuçları yazarsanız sevinirim.

Ek olarak oyuna yeni bir güncelleme gelmediyse tekrar indirmenize gerek yok. (Download hızınız yüksek ise indirip deneyebilirsiniz ama sonuç değişmez.)

PP övgüleriniz için teşekkür ederim.
Oyunda ki oyunculara sordum ve kullandıkları Bot programını öğrendim. Çoğu mBot kullanıyor ama başka bir serverin çıkardığı mBot programını söylediler. Oyunda çoğu kişinin söylediği mBot programını indirdim benim belirttiğim sorunu yaşamadım sanırım benim kullandığım programda sorun vardı.

sBot'u denedim ve sBotta magic stone toplama sorununu yaşamadım.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,158
Ödül Puanları
303
Oyunda ki oyunculara sordum ve kullandıkları Bot programını öğrendim. Çoğu mBot kullanıyor ama başka bir serverin çıkardığı mBot programını söylediler. Oyunda çoğu kişinin söylediği mBot programını indirdim benim belirttiğim sorunu yaşamadım sanırım benim kullandığım programda sorun vardı.

sBot'u denedim ve sBotta magic stone toplama sorununu yaşamadım.
Bahsedilen diğer mBot oyun için düzenlenmiş olabilir, farklı bir crackleme olabilir ve default item özellerini deaktif edilmiş olabilir.
Net bir bilgim yok bu konu hakkında, sorununuzu farklı bir mBot ile çözdüyseniz eğer onu kullanmak yerine sBot default seçim yapmıyorsa sBot kullanın derim.
En azından silk satışlı ve reverse bulunmayan oyunlarda slotlara script çizme derdiniz yok, X ve Y girdisi yapınca otomatik döngüsünü yapıyor.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.