Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü media değişikliği

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Orjinale çevirmek istiyorsanız sadece Interface klasörünü alın loadingler vs. orjinale dönecektir. Aksi takdirde böyle sorunlar çıkabilir.

Oyla 0

Kawia

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
sorun bitek onlarda değil mesela dbmedia la dbyi mediaya geçiriyorum hiç bi işlem yapmadan crash yapıyor forumda paylaşılan 130 cap üzerinde çalışıcam onu kulanıyorum

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Çakışan ID olabilir mi? Gerçi öyle olsa GameServer'de de hata alırsınız. Client dosyalarının oradaki dump dosyalarından en son almış olduğunuzu burada paylaşabilir misiniz inceleyelim ne sebep oluyor.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 92

Çakışan ID olabilir mi? Gerçi öyle olsa GameServer'de de hata alırsınız. Client dosyalarının oradaki dump dosyalarından en son almış olduğunuzu burada paylaşabilir misiniz inceleyelim ne sebep oluyor.
dbtomedia ile dosyaları çıkartıp tekrar oyuna patchleyip bozuyor dbtomedi hatalı düzenliyor dosyaları :(

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,004
Ödül Puanları
214
Hata çok basit Çıkan hatadaki efp dosyasını Client bulamıyor Particles>System>Dosyasını içine ımport ederseniz sorun çözülecektir.Aynı zamanda şu bildiriyide geçeyim oluşturduğunuz dosya adı vsro orjinalinde yok.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.