Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Merhaba

• Konbuyu başlatan ferhat1
  • Başlangıç tarihi
F

ferhat1

10 DG SİLAHLARA UYUMLU GLOW SWİCHER OLAN VARSA PAYLAŞABİLİR Mİ ?

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,153
Ödül Puanları
303
mantıklı olan glow ile switcherı aaynı scrolla kurmak ozaman.
Hayııııııııııııııır. Hepsi ayrı ayrı olucak.
Glow'lar sadece switchte kullanabilir, mantıken normal iteme glow ekleyemiyorsun, bi ton karşamaya düşüyor.
O yüzden switcher için farklı tablo, switcherlerde kullanacağın glow için farklı tablo.

Konu açıldığından beri uğraşıyorum. Öğlen 12'de yattım, akşam 5'te kalktım ve şu an tam istediğim şekildeler.
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,690
Ödül Puanları
605

Oyla 0
Q

quantizz

8 tane switcher gömmüş insanım ben hemde 3 dg peş peşe, eyy yavrum eyy :D
ben 13 farklı renk ve 16 çeşit model için tek sistem kullandım bunu prosedür tabanlı yerine tablo ile yaparsan eziyetin kalmaz (db tarafında)
ha buradaki amelelik neydi dersen 33000 adet item yazmışım(çünkü ben setleride model switcher ile değiştirdim o zaman hangi mantık hangi kafa ile yazdım bilmiyorum çünkü setlerinde glow partlarını eklemişim)
işin küçük bir hilesi daha var. silah effectlerini skilleffect içerisinden verebiliyorsun :) buda herhangi bir model iteme herhangi bir effecti scroll ile verdirebilmene imkan sağlıyor (godbless mantığı gibi düşün charda değil itemde oluyor.)
ayrıca joymax geliştiricileri aslında aptal değil epey zekilermiş. skilleffect ile neredeyse herşeye ister süreli ister süresiz effect ekleme imkanı sunuyor.
çerçeve epey geniş.

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,153
Ödül Puanları
303
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,153
Ödül Puanları
303
Bu Kodu Kullanabilir Miyim ?
Bu kodda sox parlaması yok, gördüğün gibi konuda ki görsellerde silah sönük duruyor. Benim eklediklerime sox parlamalarını da dahil ettim sadece glow yok.

1-2 güne kendime topladığım vakit forumda paylaşıcam bir örneğini konu olarak. Şu an inan beynim resmen sulandı.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.