Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Midas Online database satışı nguedit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
18
Merhabalar Ben Midas Online 80 Cap Sahibiyim nguedit Bayram ali den edit ve görsel içerikler için iletişime geçip anlaşma sağladık daha sonrasında benim database'imde bug oldugu için editleri yapamadıklarını dile getirdiler. ellerinde benim YAPTIRMAK istediğim DB'nin benzeri olduğunu dile getirdiler. Discord üzerinden gerekli konuşmaları yaptıktan sonra DB'yi satın aldım ve ÖZELLEŞTİRDİM. Bu gün 22/12/2023 tarihinde açılış vereceğim DB'nin nguedit websitesinde satışta olduğunu Bir çok arkadaşım tarafından öğrendim bu ticaret ahlakına uygun değildir. benim Oyun ismimi Kullanarak ve PARASINI ödediğim dosyaları açılış günümde satışa çıkarmak direkt olarak projeyi baltalamaktır. bayram aliyi tanımam kardeşi Rahmetli Mehmet Adam gibi adamdı onun kanından olduğu için bayramıda adam sandım malasef. ticaret yapacak arkadaşların bu konulara dikkate almasını istiyorum. iyi günler dilerim

image.png

KeyfGame

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Öncelikle Herkese KeyfGame'den Merhaba Bende Bayram Ali Yani NGUEdit tarafından 110 Cap Bir Db Satın Aldım zamanında Ama KeyfGame Olarak Satışa Sunulmuş DB Miz Kesinlikle Satılık değildir öle birşey söz konusu bile olamaz Kesinlikle İnanıp Güvenmeyin KeyfGame Keyfli Günler Dileriz .. Sizede Geçmiş Olsun ..

Crusade

Full Stack dev
Elite
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Ah be kardesim su databaselere para vermeyi birakin artik sonrasi boyle uzucu oluyor. Hakan kac tane sitesinde 20k online gostermis ( Bizzat zevk alarak oynadigim) databaseleri paylasti. Son olarak Eternity, Supra paylasildi ki bunlar ucretsiz paylasildi , server dosyalarindan panellerine kadar, 2000 TL verip Elite almaya dahi gerek yok.

Ki eminim bu satilan databaselerden 20 kat daha guvenilir ve dolu :)

Gecmis olsun acikcasi ben referansi olmayan kisilerle ve konusurken Turkcesi bozuk (her ne kadar benimde cok duzgun olmasa da :D ) calismiyorum bu tarz kriterlerin olmali :D. Cunku biliyorum ki hayir gelmez.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,401
Ödül Puanları
113
Baryam ile çalışmıştım yıllar önce. (Bir yerde Ngu edit yazıyorsa oradan uzaklaşın :D ) Muhtemelen veritabanlarını satana kadar size yağlıyacak, sonra ilgilenmeyecek.

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
895
Ödül Puanları
93
Geçmiş olsun kardeşim umarım tekrar bu gibi tatsızlıkları yaşamazsın ki bence biraz daha dikkatli olmakta fayda var. Piyasada para için kendi karakterinden ödün veren çok fazla insan var ayrıca işini hallettirmek için de karakterinden ödün veren insanlarda gırla var.. Tekrardan geçmiş olsun.

PS.

Söylediklerimin NGU editle alakası yok sadece piyasanın durumu hakkında yorum yaptım. NGU'nun böyle birşey yapıp yapmadığı hakkında bilgim olmadığı için o konu hakkında yorum yapamam.. Saygılar

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,401
Ödül Puanları
113
Geçmiş olsun kardeşim umarım tekrar bu gibi tatsızlıkları yaşamazsın ki bence biraz daha dikkatli olmakta fayda var. Piyasada para için kendi karakterinden ödün veren çok fazla insan var ayrıca işini hallettirmek için de karakterinden ödün veren insanlarda gırla var.. Tekrardan geçmiş olsun.
Veritabanını ben yapmıştım paramı vermedi :D edit bilgisi yok kendisinin

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,511
Ödül Puanları
113
Herkesin kendi dbsini yapabilcek bilgi ve birikim tecrübe seviyesine geldiği işini dürüstçe ve severek yapanların çoğaldığı bir ortamın gelmesi dileği ile :)

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,401
Ödül Puanları
113
Herkesin kendi dbsini yapabilcek bilgi ve birikim tecrübe seviyesine geldiği işini dürüstçe yapanların çoğaldığı bir ortamın gelmesi dileği ile :)
Ben bu sebeple bıraktım. İşini düzgün yapanlara rağbet yok malesef, üç beş kuruş ucuz diye başkalarına iş yaptıranlar daha sonra çok bana gelmiştir. Hep masraf :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.