Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Midas Online database satışı nguedit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

senveben

.
.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Hazır Database Alıp üstüne edit ücreti ödemediğiniz ücretsiz şekilde üstüne basa basa diyorum çöp databaseler ile yanımıza gelip teklif aldığınız da sanırsın 0 dan DB yaptırıyor bu işleri geçin 1 kalem. Bana hırsız diyen kansız arkadaş elinde kanıt olmadan iftira atamazsınız. Yaptığım işin daima arkasındayım 0 dan DB yaptıran bir Allah'ın kulunun Database si satışta yoktur. Konuyuda yetkililerle paylaşıyorum boş yere yorum yapmayınız.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Ah be kardesim su databaselere para vermeyi birakin artik sonrasi boyle uzucu oluyor. Hakan kac tane sitesinde 20k online gostermis ( Bizzat zevk alarak oynadigim) databaseleri paylasti. Son olarak Eternity, Supra paylasildi ki bunlar ucretsiz paylasildi , server dosyalarindan panellerine kadar, 2000 TL verip Elite almaya dahi gerek yok.

Ki eminim bu satilan databaselerden 20 kat daha guvenilir ve dolu :)

Gecmis olsun acikcasi ben referansi olmayan kisilerle ve konusurken Turkcesi bozuk (her ne kadar benimde cok duzgun olmasa da :D ) calismiyorum bu tarz kriterlerin olmali :D. Cunku biliyorum ki hayir gelmez.
Boş yorumunuzu kendinize saklayın

Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
18
Hazır Database Alıp üstüne edit ücreti ödemediğiniz ücretsiz şekilde üstüne basa basa diyorum çöp databaseler ile yanımıza gelip teklif aldığınız da sanırsın 0 dan DB yaptırıyor bu işleri geçin 1 kalem. Bana hırsız diyen kansız arkadaş elinde kanıt olmadan iftira atamazsınız. Yaptığım işin daima arkasındayım 0 dan DB yaptıran bir Allah'ın kulunun Database si satışta yoktur. Konuyuda yetkililerle paylaşıyorum boş yere yorum yapmayınız.

Boş yorumunuzu kendinize saklayın
BANA BOŞ YORUMLAR İle gelme gidersin o zaman hazır databaseni satarsın siteden benim açılış tarihini beklediğim oyunun ismini tanıtım konusunu kullanarak sitende DB satışı yapamazsın. birde oraya yazmış edit ücreti ödemediğiniz diye tabi gönderdiğimiz paralar mehmetin mevlüt parasımıydı bak işler çirkin yerlere gidecek boş yaptın haksız çıktın burda kelime oyunu yapma heleki discordda yok yalan yok dolan ss i koyduk oraya hazır db yi ÖZELLEŞTİRİP sonra şöyle böyle diyemezsin. biraz daha devam edersen paylı açtığın svlerden bahsedelim mi? yoksa selen i nasıl bulduğunu yada diğer reklamcılar hakkında söylediklerini felanda atayım mı buraya BİRAZ ADAM OLSAN FAKE'DEN değil madem doğru dürüst adamsın orjinal hesabından yazsana? senin ne mal olduğunu gördük. Herkesde gördü. Mehmetin emanetine sahip çıkıyorsan Laikiyle yap çocugun anısına adına leke sürme.

senveben

.
.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
BANA BOŞ YORUMLAR İle gelme gidersin o zaman hazır databaseni satarsın siteden benim açılış tarihini beklediğim oyunun ismini tanıtım konusunu kullanarak sitende DB satışı yapamazsın. birde oraya yazmış edit ücreti ödemediğiniz diye tabi gönderdiğimiz paralar mehmetin mevlüt parasımıydı bak işler çirkin yerlere gidecek boş yaptın haksız çıktın burda kelime oyunu yapma heleki discordda yok yalan yok dolan ss i koyduk oraya hazır db yi ÖZELLEŞTİRİP sonra şöyle böyle diyemezsin. biraz daha devam edersen paylı açtığın svlerden bahsedelim mi? yoksa selen i nasıl bulduğunu yada diğer reklamcılar hakkında söylediklerini felanda atayım mı buraya BİRAZ ADAM OLSAN FAKE'DEN değil madem doğru dürüst adamsın orjinal hesabından yazsana? senin ne mal olduğunu gördük. Herkesde gördü. Mehmetin emanetine sahip çıkıyorsan Laikiyle yap çocugun anısına adına leke sürme.
1. Şi açılışını bekledigin oyunun DB si satışa sunulmak için koyulmadi bunu başta anlatayım.
2.websitemiz yeni olduğu için doldurmak maksatlı koyuldu.
3. Aldığın fiyatta hazır DB olaraktan verildi ve düzenlemeler yapılarak muonix DB si Midas çevrildi sonrasında eventler yanında verildi.
4. Bana direk olarak gelsen kaldırır mısın diye ki zaten şuan kaldırıldı.
5. Sizde öyle bir şey varki insanların haklarına girmeye yer arıyorsunuz.
6.asla ve asla 0 dan DB yapıldığında bu tarz sorunlar ile karşılaşmadım ve benden şikayet 1 Allah'ın kulundan kanıtlı olarak gelemez gelmemiştir.
Son olarak bu konu akşama kadar kaldırılmazsa DB aynı şekilde websitemde yer alacaktır. İyi günler

Bu arada yorum yaptigim hesap kendi şahsi hesabım kendi konum var bu hesapta

Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
18
Bana tehditle gelme yok konu kaldırılmazsa sitede yer alacak vb konulara hiç girme.
kim olduğumu ve yasal yollarla neler yapabileceğimi biliyorsun. istersen bi dene

web siteni doldurmak için açılış günü bekleyen DB yi eklemek Saçmalık hak yemek baltalamaktır.
monix'in dbsini koyacaksın o zaman sitene benim oyunumu değil yok çevrildi yok eventler yanında verildi bunları babanın hayrına yapmadın hepsinin parasını fazlasıyla aldın
hak yemekden bahsedip hak yiyen sensin
1 şikayet bile gelmedi diyorsun peki dc de hakkında söylenenler
bu konu kaldırılmayacak HODRİMEYDAN koy bakalım sitene db yi yada paylaş bir forumda
5 iş gününde şahsi işyerin dahil hepsine bir inceleme başlatıcam bunuda burdan ben kendim söylüyorum.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
631
Ödül Puanları
113
Bana tehditle gelme yok konu kaldırılmazsa sitede yer alacak vb konulara hiç girme.
kim olduğumu ve yasal yollarla neler yapabileceğimi biliyorsun. istersen bi dene

web siteni doldurmak için açılış günü bekleyen DB yi eklemek Saçmalık hak yemek baltalamaktır.
monix'in dbsini koyacaksın o zaman sitene benim oyunumu değil yok çevrildi yok eventler yanında verildi bunları babanın hayrına yapmadın hepsinin parasını fazlasıyla aldın
hak yemekden bahsedip hak yiyen sensin
1 şikayet bile gelmedi diyorsun peki dc de hakkında söylenenler
bu konu kaldırılmayacak HODRİMEYDAN koy bakalım sitene db yi yada paylaş bir forumda
5 iş gününde şahsi işyerin dahil hepsine bir inceleme başlatıcam bunuda burdan ben kendim söylüyorum.
Ben NGUEDİT ile şuanda görsel olarak çalışıyorum fakat sıfırdan yapılmadıgı sürece herhangi bir sorun yoktur NGUEDİT hırsız degildir hiçbir hırsızlıgını şuana kadar ve şu zamana kadar ve bundan sonrada görmedim adam iyi niyetten databasenizi kaldırmış zaten web sitesinden bence sorun edecek bir sorun yok sonuçta silkroad online nin kurucusu bizler veya sizler degiliz kaçak maçak server açıyoruz playerlere oyun oynatıyoruz bu kadar kalkıpta sıfırdan silkroad online tasarlanamayacagına göre bence sorun yok.

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,063
Ödül Puanları
93
Herkese merhaba.
Midas Online databasesi bana aittir **** isimli kişiye NguEDIT tarafından benden satin alınarak tarafimca teslim edilmiştir.
+ Olarak öncesi nasildi bilmiyorum ancak Bayram abi yani NGU edit benim üzerimden yaptırım teslim etmiş oldugu hic bir databaseye ilgisizlik ve alakasız ile yaklasmamıştır . Ki buna en başta Karşı gelirim,

MİDAS ONLİNE konusuna gelecek olursak, Databaseyi yapip saatigimiz kişi yakınmasında haklı bu konuda birşey diyemem ancak, bahsi geçen konuyu bana belirttiği an itibari ile Bayram abiye Web sitesinde yayinlamis oldugu Midas online database satışını bizzat ben kaldittirdim.

NguEDIT durumun farkında olmadan sadece satışa sunacağımız databasenin içerigi bu sekilde olacak gibisinden oraya koymuş yani anlayacağınız herhangi bir art niyeti yok, Ve zaten **** midas online sahibi benimle iletisime gectigi dakka paylasimi kaldirdi.
Bu konu icin kendisine mahçubiyetimizi bildirdim zaten.

Ek olarak, Bu piyasada 2015 yılından beri 2019 a kadar Bu forumdaki Kaliteli insanlar sayesinde kendimi VSRO veritabani üzerinde geliştirdim bu konuda Özellikle Semih sarı,Ysg Bilişim,Sieger,EfsaneSro Hakan ve Promaker tunanın çok çok destegi oldu hepsinede çok tesekkür ederim.

2019 yılından bugüne kadar yapmış oldugum hic Müşterimi yarı yolda bırakmadım hatta hepsinede oyun acilisindan kapanisina kadar ucretsiz teknik destek sagladim.

Doğrudur. Keşke herkes kendisi öğrenip kendi oyununu kendi takibi üzerinde açıp oynatsa bende cok mutlu olurum , fakat bilmeyen kişiler ister istemez birilerinden destek alarak oyun acmaya calisiyor,
Evet.. Bir cok editörle calisip madur olan cok insan oldu ama bu database satin alip dolandirilmak kelimesi her editor için kullanilmamali .. cunku sadece kendim icin demiyorum,

İşi alıp sonuna kadar takip eden editörde var
İsini alip adami unutan parasini dahi iade etmeyen editorde var.

Allaha şükürler olsun hic bir kimseden haddinden fazla Para almadik , ve aldigimiz her işin sonuna kadar arkasinda durduk.

Tekrar yaşanan bu tatsiz olay adina NguEDİT ve Şahsım adına sizlerden özür diliyorum herkese iyi forumlar dilerim.

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,509
Ödül Puanları
113
Midas Online Sunucu barındırma kısmını ben karşılamaktayım oyun açılışını ngueditn sayfasından gördüm müşterimin bana söylediği DB satışa konulmayacak şekilde satın aldığıdır fakat gördüğümüz senaryoda ismini kullanarak DB fiyat biçilmiş bu ahlaki olarak yanlış bi tavırdır insanlara hazır Db yaparken lütfen tam detaylı açıklama yapmanızı tavsiye ediyorum

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,063
Ödül Puanları
93
Midas Online Sunucu barındırma kısmını ben karşılamaktayım oyun açılışını ngueditn sayfasından gördüm müşterimin bana söylediği DB satışa konulmayacak şekilde satın aldığıdır fakat gördüğümüz senaryoda ismini kullanarak DB fiyat biçilmiş bu ahlaki olarak yanlış bi tavırdır insanlara hazır Db yaparken lütfen tam detaylı açıklama yapmanızı tavsiye ediyorum
Zaten benimde haberim yoktu adam grafiker oda tam bilmiyor ve Bizzat kendisine sorabilirsin bana bu konu hakkinda mesaj attigi an gönderiyi kaldittirdim

Evet dogru birsey degil zaten dogru oldugunu savunsaydik o gonderiyi kaldittirmazdim yani bu konuda bizde senle ayni dusuncedeyiz

Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
18
Zaten benimde haberim yoktu adam grafiker oda tam bilmiyor ve Bizzat kendisine sorabilirsin bana bu konu hakkinda mesaj attigi an gönderiyi kaldittirdim

Evet dogru birsey degil zaten dogru oldugunu savunsaydik o gonderiyi kaldittirmazdim yani bu konuda bizde senle ayni dusuncedeyiz
Midas DB'sini sen editlemiş olabilirsin. Parasını Ödediysem bana Aittir
benim senle bir sorunum yok paylaşımı sen yapmadın ama bayram ile ortak iş yaptığın için taraf tutmak zorundasın.

konudaki ekde bellidir ne amaçla konulduğu
sonradan iş patlayınca kimse yok siteyi doldurmak yok tanıtım vs için gelmesin bana
bayram ali biraz daha tehdit yada küfür etmeye devam ederse iş vsro files db görselden çıkar farklı yerlere gider
KİMSEDEN MADDİ BİR BEKLENTİM YOK
GERİ DÖNÜŞTE BEKLEMİYORUM
ORTADA YAPILAN BİR SAYGISIZLIK SAÇMALIK vardı herkes görsün istiyorum

@SaltanatNaibi
sana gelecek olursakda
aynen dostum ya gerçekten sorun yok
3 ay reklam ver
db için para ver
edit için para ver
komple masraf yap açılış yapacağın hafta DB'ni internette satışa sunsunlar
şuan yaptığın projede umarım sende aynısını yaşarsın

nede olsa sorun yok :)

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,063
Ödül Puanları
93
@hashashi ya zaten ben sana haksizsin demiyorum aksine ortaki yanlisligi bana bildirdigin an yanlisi ortadan kaldirma icin elimden geleni yaptim ve sana karsi mahcubiyetimiz icin burada özür diledim .

İstedigim şey kimsenin tadi kacmasin

ortada "DOLANDİRİLMAK" gibi birsey yok bu konuyu aydinlatmaya calisiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.