Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Midas Online database satışı nguedit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
631
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Midas DB'sini sen editlemiş olabilirsin. Parasını Ödediysem bana Aittir
benim senle bir sorunum yok paylaşımı sen yapmadın ama bayram ile ortak iş yaptığın için taraf tutmak zorundasın.

konudaki ekde bellidir ne amaçla konulduğu
sonradan iş patlayınca kimse yok siteyi doldurmak yok tanıtım vs için gelmesin bana
bayram ali biraz daha tehdit yada küfür etmeye devam ederse iş vsro files db görselden çıkar farklı yerlere gider
KİMSEDEN MADDİ BİR BEKLENTİM YOK
GERİ DÖNÜŞTE BEKLEMİYORUM
ORTADA YAPILAN BİR SAYGISIZLIK SAÇMALIK vardı herkes görsün istiyorum

@SaltanatNaibi
sana gelecek olursakda
aynen dostum ya gerçekten sorun yok
3 ay reklam ver
db için para ver
edit için para ver
komple masraf yap açılış yapacağın hafta DB'ni internette satışa sunsunlar
şuan yaptığın projede umarım sende aynısını yaşarsın

nede olsa sorun yok :)
Ben kendi projemi kendim yapıyorum her zaman kimseye bir database vs yaptırdıgım yok sadece görsel ve tanıtım afişi yaptırıyorum o kadar

senveben

.
.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
benim senle bir sorunum yok paylaşımı sen yapmadın ama bayram ile ortak iş yaptığın için taraf tutmak zorundasın.

sonradan iş patlayınca kimse yok siteyi doldurmak yok tanıtım vs için gelmesin bana
bayram ali biraz daha tehdit yada küfür etmeye devam ederse iş vsro files db görselden çıkar farklı yerlere gider

@SaltanatNaibi
sana gelecek olursakda
3 ay reklam ver
db için para ver
edit için para ver

Sen Zaten şuan konuyu olabildigince uzatmaya çalışıyorsun. Bu konular buraya gelmeden bana özelden ulaşsan desenki böyleyken böyle yaptıgın ayıptır.
Bizde eşşek degiliz seni anlar destek veririz.

Senin zaten haksız oldugunu dile getirmiyorum. Defalarcada aynı şeyi anlatamıyorum sana. Yaptıgım ne kadar dogru olmasada koymamdaki sebep tamamen websitemin yeni açılmış olması ve kalabalık bir platform gözükmesi nede olsa hepsinin alt yapısı aynı.

Herşeyi bir kenara koydum Diyelimki bir hazır database satışı yapıldı. Örnegin Muonix sahibi gelipde bana neden midasa benim oyunumu kurdun demedi çünkü onunda hazır bir alt yapısı var. Sanada Hazır alt yapı kurdugumuz için düzenlemelere dahi ekstra ücret beklentisinde olmadan degiştirdik.

Ve Örnegin bir başaksı bizlere Midası istedigini dile getirse aynı şekilde kendisine edit destegi vererek aynı oyunu açtırmayız. Kimsenin bu zamana kadar hakkına girmedik. Sunucunu barındırdıgın kişi beni zaten çekemeyen bir şahıs ve üstüne üstelik kendisinin birçok müşterisi bizim tarafımıza gelerek şikayet belirterek bizlerle iş birligi yaptı.

Bu konuyu kaldırtmak istememin sebebide bazı şahıslar hırsız gibi bahsetmiş benden. Fakat böyle bir durum söz konusu dahil degildir. Konun istedigi kadar kalabilir.

Biz yaptıgımız işin Marsedit ile birlikte daima arkasındayız. Herşeyden önce saygı önceligimizdir. Bir derdin var diye seni aradım telefonlarımı açmadın.

İşin görülene kadar arayıp şimdi telefonumu açmaman zaten sıkıntı. Sorunun varsa arayabilir güzel bir şekilde halledebiliriz. Şuan istedigini yapabilirsin istersen konunu kaldırma ben yaptıgım hatayı çevremden aldıgım tepkilerle birlikte gördüm. Databaseni Websitemden zaten bu olayı duydugum an itibari ile kaldırdım. Bundan sonraki ilerlemelerim bu konuyu detaylıca hazır db alan arkadaşlarımıza iletmek olacak.

Kendine By Osbo diyen gereksiz hariç tüm vsro ailesinden ve başında siz sorun yaşayan Midas Online Olarak özrümü diliyorum. Hata benim. Şimdiden anlayışınız için teşekkür ediyorum. NGUEDIT

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
631
Ödül Puanları
113

@SaltanatNaibi
sana gelecek olursakda
3 ay reklam ver
db için para ver
edit için para ver

Gel sana edit ögreteyim banada para ver :)

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,893
Ödül Puanları
213
Konu bir şikayet konusu olmaktan çıkarak bir tartışma konusuna dönüştü. Yönetim olarak taraflarla görüşüp bir rota çizecek ve doğruya doğru, yanlışa da yanlış diyeceğiz. O zamana kadar konu yorumlara kapatılmıştır.

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,016
Ödül Puanları
214
NguEdit(Bayram Ali) ve Hashashi(Güneş) konusunu ele alarak her iki tarafların savunmasını sesli bir şekilde aldım.
Olay örgüsünün ana kalıplarını forum yöneticilerimizle istişare doğrultusunda haksız tarafın ilgili cezayı alması hükmü verilmiştir.
Her iki tarafıda dinlediğimizi, bir tarafın verilecek cezayı kabul ettiğini diğer tarafın cezalandırılmasını istediğini mağduriyetinin giderilmemesini, ben mağdur oldum bir başkası mağdur olmasın beyanında bulunarak nguedit (Bayram Ali) Forumumuzdan iş ahlakı ve usulsüzlük nedeniyle sınırsız banlanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.