Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Milli Piyango

Ü

Üye silindi 3096

2 veya 3 tane armorti çıktı sadece o kadar :D eğlencesine almıştım :D
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Bu senede alacam nesine’de bulamadım acaba nerden alabiliyoruz bilen varsa cevaplar mı acaba 😃 nimetabla sitesinden de alamadım o yüzden merak ettim

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605
2 veya 3 tane armorti çıktı sadece o kadar :D eğlencesine almıştım :D
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Bu senede alacam nesine’de bulamadım acaba nerden alabiliyoruz bilen varsa cevaplar mı acaba 😃 nimetabla sitesinden de alamadım o yüzden merak ettim
Nesine'de yok ise eğer, şuan milli piyango'yu Demirören grubu aldı muhtemelen ondan olabilir. :)

Demirören grubu aldığından beri bir çok kişi bilet almaktan vaz geçmiş. Sebep olarak zaten güven vermeyen piyangonun, artık hiç güven vermediği imiş.

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
Bence hiç almayın, çıksa bile başınız mutlaka belaya giriyor. Daire, apartman, yat, kat vs alsanız bile zamanla hepsi tek tek gidiyor, yıllar sonra bugün ki durumunuzdan daha kötü bir duruma düşebiliyorsunuz.

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bence hiç almayın, çıksa bile başınız mutlaka belaya giriyor. Daire, apartman, yat, kat vs alsanız bile zamanla hepsi tek tek gidiyor, yıllar sonra bugün ki durumunuzdan daha kötü bir duruma düşebiliyorsunuz.
uygulama oyunu var para kazandırıyor her türden ödül var toplam 900 tl + harcamışımdır hiç iyi kar edemedim ve kazanamadım gerisini siz düşünün oyunda 10 krş oyun bile var hepsi tuzak :)

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,865
Ödül Puanları
213
Benim şahsi görüşüm; şans oyunlarinin uzun bir süredir kimseye çıkmaması, YouTube da bir kaç video var.. mesela sayısal da topu döndüren makinanın arkasından birinin masaya bir top yuvarlanması, yada toplar dönerken kısık sesle birinin numarayı fisildamasi ve o numaradaki topun çıkması.. şans oyunları büyük bir kandırmaca.. milletin sırtından birileri ceplerini dolduruyor.. iki senedir oynamıyorum bu sebeplerden ötürü.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.