Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Mob lvl düzenleme

Alınan Beğeni
305
Ödül Puanları
43
Bu ayarı yaparken Media'dan characterdata_xxxxx.txt yi değiştirmeyi unutmayın. Mob'un özelliklerini buradan değiştirebilirsiniz ama 100 level olan mobun levelini 110 yaptığınız da oyunda 100 olarak gözükecektir. Kodda düşen itemlerin drop DG si değil mob un leveli değiştiriliyor.

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Bu ayarı yaparken Media'dan characterdata_xxxxx.txt yi değiştirmeyi unutmasınlar. Mob'un özelliklerini buradan değiştirebilirsiniz ama 100 level olan mobun levelini 110 taptığınız da oyunda 100 olarak gözükecektir. Kodda düşen itemlerin drop DG si değil mob un leveli değiştiriliyor.

Alınan Beğeni
305
Ödül Puanları
43
Bu ayarı yaparken Media'dan characterdata_xxxxx.txt yi değiştirmeyi unutmasınlar. Mob'un özelliklerini buradan değiştirebilirsiniz ama 100 level olan mobun levelini 110 taptığınız da oyunda 100 olarak gözükecektir. Kodda düşen itemlerin drop DG si değil mob un leveli değiştiriliyor.
Aslında onu anlatmaya çalıstım beceremedim siz tamamladınız tam oturdu şimdi =)

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Aslında onu anlatmaya çalıstım beceremedim siz tamamladınız tam oturdu şimdi =)
Açıklamayı düzenlemeni öneririm. Çünkü düşen item levelini demişsin bazı kişiler örneğin Bütün Uniqlerden den 11DG item düşsün istiyor, bunu yapan oyunlar var çünkü. Bu kodu kullanıp Uniqlerinin ayarlarını bozabilirler. Buda soruna neden olur. Aslında bi soruna neden olmaz neden? Çünkü sadece levelini değiştirmiş olacaklar. Media ya aktarım yapmazlarsa 20Lv TG isterse 120 olsun HP / Attc. Power / Mag. Power / Phy,Mag Def gibi özellikleri değiştirlmediği için 10 level çar yine aynı vurucak ona :)

Alınan Beğeni
305
Ödül Puanları
43
Açıklamayı düzenlemeni öneririm. Çünkü düşen item levelini demişsin bazı kişiler örneğin Bütün Uniqlerden den 11DG item düşsün istiyor, bunu yapan oyunlar var çünkü. Bu kodu kullanıp Uniqlerinin ayarlarını bozabilirler. Buda soruna neden olur. Aslında bi soruna neden olmaz neden? Çünkü sadece levelini değiştirmiş olacaklar. Media ya aktarım yapmazlarsa 20Lv TG isterse 120 olsun HP / Attc. Power / Mag. Power / Phy,Mag Def gibi özellikleri değiştirlmediği için 10 level çar yine aynı vurucak ona :)
Teşekkür ederim düzenlemeyi yaptım

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu ayarı yaparken Media'dan characterdata_xxxxx.txt yi değiştirmeyi unutmayın. Mob'un özelliklerini buradan değiştirebilirsiniz ama 100 level olan mobun levelini 110 yaptığınız da oyunda 100 olarak gözükecektir. Kodda düşen itemlerin drop DG si değil mob un leveli değiştiriliyor.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
tesekkurler

kezo28

.
.
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Tşkler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.