Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Paylaşım Silkroad online origin mobile 2024

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Merhaba arkadaşlar, silkroad online origin mobile diye yeni bir oyun sanırım haziran 2024 de piyasaya sürülecek. Merak ettiğim şey ise şu bu oyunun privatesi yapılabilir mi? :)

Crusade

Full Stack dev
Elite
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Suan oynanan private serverlarin acilabilme sebebi dosyalarin calinmasiydi yani sifirdan yazilmadi hic birsey. Bu oyun tamamen sifirdan yaziliyor ve tahminen ya unity ya da unreal engine kullaniyorlardir. Son yillarda yaptiklari oyunlara bakarsak Unreal Engine 4 ile yazilmis ve aws servislerini kullaniyorlardir.

Dosyalar bir sekilde calinir ve paylasilir, hem oyun motorlarina hakim, hem mobil oyunlarin online/multiplayer yonetimine hakim kisacasi belki 200-250 kisilik ekibin yaptigi seyleri tek basina yapabilecek fazlasiyla zengin bir baba yigit cikarsa tabii ki acilir :D

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Suan oynanan private serverlarin acilabilme sebebi dosyalarin calinmasiydi yani sifirdan yazilmadi hic birsey. Bu oyun tamamen sifirdan yaziliyor ve tahminen ya unity ya da unreal engine kullaniyorlardir. Son yillarda yaptiklari oyunlara bakarsak Unreal Engine 4 ile yazilmis ve aws servislerini kullaniyorlardir.

Dosyalar bir sekilde calinir ve paylasilir, hem oyun motorlarina hakim, hem mobil oyunlarin online/multiplayer yonetimine hakim kisacasi belki 200-250 kisilik ekibin yaptigi seyleri tek basina yapabilecek fazlasiyla zengin bir baba yigit cikarsa tabii ki acilir :D
Sanırım haklısınız, ben sadece client olarak düşündüm, game server tarafını hesaba katmamışım :)
Bu arada ortaya güzel bişey çıkacak gibi, bence gereken önemi gösterirlerse pc oyununu saf dışı bırakabilir diye düşünüyorum.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.