Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Model Switcher Kurulumu (video anlatımlı)

Smoup

.
Alınan Beğeni
58
Ödül Puanları
18
@sonerefe Eline emeğine sağlık. Blue ve statlar sıfırlanmadan çevirmenin bir yolu var mıdır? Aktif olarak upgrade sistem kullanıyorum fakat değerleri sıfırlayarak çeviriyor. Switcherda sıfırlamadan kullanmak istiyorum eğer yolu varsa.

noral

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
Merhabalar arkadaşlar model switcher kurulumunu sizlere video da mantıgını anlattım sizlerde verdigim dosyalardan yararlanarak
farklı dg lerde farklı silahlara model switcher yapabilirsiniz bu video daki amaç mantıgını anlatmakdı. Ben aceleyle yaptım ama
siz rahatlıkla sorunsuz yapabilirsiniz
Zorluk derecesi: orta

Video ve dosyaları Alltaki linkden inceleyebilirsiniz....

VİDEO:

İCON:

ÖRNEK1 : (10DG İÇİNDİR)
teşekkürler

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
Hello friends, I explained the installation of the model switcher to you in the video by taking advantage of the files I gave you
The purpose of this video was to explain the dumplings in this video where you can make model switchers to different weapons in different DGs. I did it in a hurry, but.
you can easily do it without problems
Difficulty rating: medium

You can review the video and files from the alltaki link....

VIDEO:

ICON:

EXAMPLE1 : (FOR 10DG)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.