Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Modüller Açılmıyor, Cert Hatası Alıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
resimde gördüğünüz gibi ne yaptıysam olmadı herşeyi tekrar tekrar kontrol ettım ney eksik kalmış olabilir

Ekli dosyalar

• sorun.png
    sorun.png
    90.8 KB · Görüntüleme: 152

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
resimde gördüğünüz gibi ne yaptıysam olmadı herşeyi tekrar tekrar kontrol ettım ney eksik kalmış olabilir
Sen 3 gündür aynı sorunla mı uğraşıyorsun ben anlamadım.Bu sorun ini dosyalarındaki hatadan dolayı kaynaklanıyor.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Sen 3 gündür aynı sorunla mı uğraşıyorsun ben anlamadım.Bu sorun ini dosyalarındaki hatadan dolayı kaynaklanıyor.
Evet, basit bir ip hatası (Cert).
Ama cert'i değiştirdim, server.cfg değiştirdim, bilingleri değiştirdim, kendi kullandıklarımı attım, hatta modülleri bile değiştirdim ve hatta hatta farklı bir login tanımlayıp onları bilinglere falan yazdım yine olmuyor. :D

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Evet, basit bir ip hatası (Cert).
Ama cert'i değiştirdim, server.cfg değiştirdim, bilingleri değiştirdim, kendi kullandıklarımı attım, hatta modülleri bile değiştirdim ve hatta hatta farklı bir login tanımlayıp onları bilinglere falan yazdım yine olmuyor. :D
Olmadım mı gerçekten olmuyor :LOL: Sen çıktıysan bende şansımı deneyeyim.

Oyla 0

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
@tylu, ben bağlandım arkadaşada güvenlik duvarından agent portuna engel atılmış şuan sadece shard manager 15882 port hatası vermekte diğer cert sorunları giderildi portlardan iyi anlayan var ise bakarsa iyi olur işin içinden çıkamadım :D @EfsaneSro ya kaldı bence

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
604
Ödül Puanları
93
müsait olduğunuzda team paylaşır mısınız kontrol etmek için

Oyla 0

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
@Sieger, Agent portunu engellemiş kim yaptıysa (cert) hatalarını giderdim sadece shardmanager hata vermekte
sorunu yaşayan arkadaş gün içerisinde dönüş yapar

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.