Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Not Found RefserverEvent Sorun Çözümü!

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
@doncarlone arkadaşın sorunu herkes bilgilensin diye yeni konu açıp çözümü gösteriyorum.
6dBCo.png

SRO_VT_SHARD >>dbo._RefServerEvent tablosuna giriyoruz. EndDate yazan yere 2025 yazıyoruz hepsine yıl olarak sorun çözülüyor.

6dpiU.png

6di6j.png

Ü

Üye silindi 340

deniyeceğim olmazsa mesaj yağmuruna tutarım bilgin olsun şuan gebzeden çıktım eve gidiyorum deneyip yazacağım ?

Oyla 0

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
631
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Böyle yaptıgın zaman bir başka sorun ortaya çıkıyor oyunda fark edersiniz bunu .

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Query şeklinde var fakat sorun çıkartıyor oyunda bu şekilde

Oyla 0
Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Böyle yaptıgın zaman bir başka sorun ortaya çıkıyor oyunda fark edersiniz bunu .

SQL:

Query şeklinde var fakat sorun çıkartıyor oyunda bu şekilde
şuan oyun açık eventleri denedim sorun gözükmedi bişi olursa tekrar eski haline getirebilir :D en azından yazı çıkmaz susmuş olur :p :D

Oyla 0

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
349
Ödül Puanları
263
@ksk2hand

Çözüm güzel fakat başka sorunlar ortaya çıkabilir. Sebebi ise belirlediğiniz 2105 yılı windows yıl sınırının üstüne çıkması. Bu sınırda 2099'dur. Bu şekilde sorunu çözebilirsiniz.

SQL:

En azından 30 yıl daha arkanıza bakmazsınız :D

Son düzenleme:
Oyla 0
Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
@deLLyici Çözüm güzel fakat başka sorunlar ortaya çıkabilir arkadaşın dediği gibi. Sebebi ise belirlediğiniz 2105 yılı windows yıl sınırının üstüne çıkması. Bu sınırda 2099'dur. Bu şekilde sorunu çözebilirsiniz.

SQL:

En azından 30 yıl daha arkanıza bakmazsınız :D
2105 yılı ? 2025 yaptım lütfen resimlere dikkatli bakalım lütfen :D

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.