Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü NPC DE SCROLL (HWEN) LER ÇALIŞMIYOR

6623

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
BİR TÜRLÜ HWENLERİ AÇAMIYORUM RETURN ATIYOR SONRA GİDİYOR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
BİR TÜRLÜ HWENLERİ AÇAMIYORUM RETURN ATIYOR SONRA GİDİYOR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM
1.) SRO_VT_LOG -> Programmability -> _AddLogItem tablosuna giriş yapıp Prosedürü kontrol et. if (@ItemRefID = '123456' <-- Buraya Scrollun RefObjCommon ID girilecek.
2.) Farklı bir gameserver kullanıyorsan ayarlardan log 0 olabilir onu 1 yap.

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
RefHwanLevel tablosunu kontrol et + textuisystem.txt dosyasında rütbe bulunmayabilir kontrol et.

Oyla 0

6623

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
1.) SRO_VT_LOG -> Programmability -> _AddLogItem tablosuna giriş yapıp Prosedürü kontrol et. if (@ItemRefID = '123456' <-- Buraya Scrollun RefObjCommon ID girilecek.
2.) Farklı bir gameserver kullanıyorsan ayarlardan log 0 olabilir onu 1 yap.
[/QUOTE
RefHwanLevel tablosunu kontrol et + textuisystem.txt dosyasında rütbe bulunmayabilir kontrol et.
çok teşekkür ederim ama yani bir sürü şey çıktı refjob da nasıl bulup yazabilirim ki ?

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
benim yüklediğim databasenin logu sıkıntılı idi bende başka log yükledim bu yüzden sorun galiba yani txt. de de herşey tamam
Başka log yüklediysen prosedürleri gitmiştir gösterdiğim yoldan prosedürleri al kendi dbne ekle

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
USE SRO_VT_SHARD
SELECT*FROM _RefObjCommon WHERE CodeName128 LIKE 'SCROLL ID' Bu kod ise New Query diyerek çalıştır SCROLL ID yazan yere Konsoldan indirdiğin scrollun kodunu yaz ID yi gösterir sana

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.