Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Npc Dres Ekleme Sorunu

• Konbuyu başlatan Tc_ComanDo
  • Başlangıç tarihi
T

Tc_ComanDo

3463
Merhaba.
Npc ye oyunun kendi içinde bulunan dres'leri ekledim gerekli satış fiyatı vs işlemlerim bitti sonra partch ettikten sonra oyun normal açılıyor npc'ye girip almaya çalıştığımda dissconnet hatası alıyorum sorunum için yardımcı olurmusunuz.
bu işlem baştan mı yapmam gerekir yoksa bunu düzeltebilirmiyim. teşekkürler.

Ü

Üye silindi 505

Item bugu olabilir ona dikkat ve kontrol edin. Eğer onda bir problem yoksa npcye eklerken bazen bu sorun olabiliyor o itemi silip tekrar ekleyin ve sql düzenlemesi yapın.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 505

Birde Aşağıda bulunan kodu okutup servere restart atıp denermisin

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Alış fiyatını girmemişsin mantıken bu hatalı zaten lütfen npcdeki dresslerin fiyatını 1 gold dahi olsa yap boş geçilemez

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

3473

Hepsinde bu şekilde ekledim atmış olduğum resimde tik yapmadığım için gold gözükmüyor normalde var.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Dbsinde item bugu felen yok yanlış bir işlem yapılmıştır ondan kaynaklanıyordur.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Yaptığın işlemleri tek tek buraya açıklar mısın daha net yardımcı oluruz.
Ayrıca bu dressler f10 da olan dressler ordan silip buraya mı ekledin nasıl oldu yani ve npcye eklemede uyguladığın adımları tek tek yaz

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.