Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

iSRO-R Yardım npc tab kaldırma

qwe123ib

.
.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
1713096893046.png Ekipman takas yazan sekmeyi kaldırıcam NPC_CH_GACHA_OPERATOR bunu buldum ama sekmelerini bulamadım yardımcı olabilcek var mı ?

S3XPER

.
Alınan Beğeni
95
Ödül Puanları
28

Forum üzerinde bu konu hakkında konular var :)

Oyla 0

qwe123ib

.
.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@S3XPER malesef orda anlatılanla alkası yok bu durumun rigid olduğu için sro_clientten heralde editlemek gerekiyormuş onuda bulamadım bilginiz varsa yardımcı olabilirsiniz

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,015
Ödül Puanları
214
Db ve Clienti hiç kullama fırsatım olmadı ama bir fikir yürütebilirim , Bizim kullandığımız Consigment sistemine dayalı olarak çalıştığını düşünüyorum.
_RefFmnTidGroup tablosuyla ve aynı zaman MagicPop filtrelemeriyle aynı mantıkta çalışıyor olabilir.
Bizim kullandığımız vsro clientlerde Media yolunda > fmncategorytreedata.txt - refgachatreeforclientuidata.txt leri mevcut.
Bu txt'ler > textuisystem.txt'inden referans alarak çalışırlar.
Bu içeriklere ait veriler senin client txtlerinde isimleri bunlara nazaran olarak adlandırılmıştır.
İçeriği bulduğunda zaten gerisi gelecektir.
Dosya içerisinde sildiğinde otomatik olarak patch sonrası gözükmeyecektir.

Oyla 0

qwe123ib

.
.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
@iMonarch problem içeri bulmak dosyalar içerisinde tek bulduğum NPC_CH_GACHA_OPERATOR diğer seçenekleri bulamadım

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,132
Ödül Puanları
113

ilerleyen güncelleştirmelerde açılcak gibi bi yalan söylersin :D

Ben Afk berbere gidiyom :D

Oyla 0

qwe123ib

.
.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
@EfsaneSro teşekkürler paylaşım için ama söyle bi sorum olucak başka sro_clientte denendiğinde kullanılabilir olucak dimi ?

Oyla 0

qwe123ib

.
.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
o zaman bunu yapmanın mantığı kalmıyor önemli olan db bağını kesmek ?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.