Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Npcde Gözükmeyen Tuş Problemi

Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
Merhaba arkadaşlar, Ne yaptıysam çözüm bulamıyorum interface dosyasında bakmadığım dosya kalmadı sorunda gözükmüyor ama böyle kalıyor.
Beyaz gözüken yerde tuşlar çalışıyor yani tahmini olarak tıkladığım Yerde yükselip alçalıyor ama görüntü kirliliğini düzeltme yolu nedir
Çözümünü yollarıyla söyleyebilicek varmı cevaplarınızı bekliyorum

3082

Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
Clean client içinden tüm ddj leri çek update attır
Birşey danışmak istiyorum bu işlerle yeni uğraşmaya başladım size basit gelebilir ama interface içinde hangi dosyanın içinde bulunuyor bu gelmesi gereken resim hepsini değiştirirsem çoğu şeyi kendim özgü yaptım bozulmasın hepsi

Oyla 0

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,125
Ödül Puanları
93
@hackedbypa$a dostum adam dosya yolunu soruyor ?
@okuncu11 kardeşim media.pk2 içerisinde bulunuyor arkadaşın dediği interface klasörünün içerisine gir orada ya outer yada loading klasöründe olması gerekiyordu başka clientden çekip kendi clientine yolla sorun düzelir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
Yapamazsan özelden yaz halledeyim
@hackedbypa$a dostum adam dosya yolunu soruyor ?
@okuncu11 kardeşim media.pk2 içerisinde bulunuyor arkadaşın dediği interface klasörünün içerisine gir orada ya outer yada loading klasöründe olması gerekiyordu başka clientden çekip kendi clientine yolla sorun düzelir.
derdimden anlayan olduğu için sevindim deneyip size geri dönüş sağlıcam teşekkür ederim

Oyla 0

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,125
Ödül Puanları
93
PC başında olsam nokta atışı yapıp direk update olarak verirdim dosyayıda disaridayim ?

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605
derdimden anlayan olduğu için sevindim deneyip size geri dönüş sağlıcam teşekkür ederim
Sorununuz çözüldü mü? Çözüldüyse ne şekilde çözüldü. Tekrar yardım almak istiyorsanız sorununuzun çözüldüğünü ve ne şekilde çözüldüğünü lütfen belirtin.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.