Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Npcdeki itemleri degiştirme hakkında.

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Merhaba arkadaşlar npcdeki itemleri silip clean dbden normal itemleri cektim tablolara ve npc programı ile sql düzenledim txtleri alıp patch attım fakat oyun şimdi açılmıyor client patch alıyor fakat start loading kapanıyor tekrardan.
------------------------------------------------------------
Şimdi oyunun shardının yedigini almıştım tekrar yükledim fakat oyunu önceki haline nasıl getirebilirim patch atılmamış duruma

Ü

Üye silindi 614

Merhaba arkadaşlar npcdeki itemleri silip clean dbden normal itemleri cektim tablolara ve npc programı ile sql düzenledim txtleri alıp patch attım fakat oyun şimdi açılmıyor client patch alıyor fakat start loading kapanıyor tekrardan.
Şimdi oyunun shardının yedigini almıştım tekrar yükledim fakat oyunu önceki haline nasıl getirebilirim patch atılmamış duruma
Dbtomedia ile çıkartıp refshoppackage gibi dosyaları at isminde sadece shop geçenleri at düzelir

Oyla 0
Ü

Üye silindi 614

mesaj atabilir misin?
İşteyin malesef bağlanıp yapamam
Konudaki anlatılanları atla direk ayarla dediğimi yap
Bu konudan indir dbtomedia paylaşmıştım önceden

Oyla 0
Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
İşteyin malesef bağlanıp yapamam

Bu konudan indir dbtomedia paylaşmıştım önceden

patchleme işlemini sorucaktım yapman için degil ama sağol tekrardan dediklerini atıp cliente patch atıp deneyecegim tekrar

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,573
Ödül Puanları
113
Bu silme işlemini vsro npc programı ile yapmışsan hata bu yüzden kaynaklanıyordur. O programın eksiklikleri var. Clean DB'de npc itemleri ile ilgili uyumsuzluk mevcut. Tablolar arası bağlantıyı iyi kurup manuel olarak silmek lazım.

Oyla 0
Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Merhaba Hocam Pk2 ile Media dan txtleri cıkarıp ekle dbtomedia yapınca sorun cıkartıyor client crash oluyor elin ile tek tek ekle sorun düzelir

Oyla 0
Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Bu silme işlemini vsro npc programı ile yapmışsan hata bu yüzden kaynaklanıyordur. O programın eksiklikleri var. Clean DB'de npc itemleri ile ilgili uyumsuzluk mevcut. Tablolar arası bağlantıyı iyi kurup manuel olarak silmek lazım.
Sql üzerinden tablolardan manuel sildim fakat patchlerken sıkıntı yaşadım büyük ihtimalle.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.