Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
TR:

Merhaba.
Eski deneyim çubuğunu uygulamak istiyorum. İskenderiye güncellemesinden önceki orijinal olan.

Bazı .dll'leri denedim ve çalışsalar da virüs olarak algılanıyorlar ve istemciyi her başlattığımda ya geliştiricinin adını her yerde görüyorum ya da orijinal iş parçacığının bulunduğu bir açılır pencere beliriyor, bu da rahatsız edici.

Herhangi bir öneri? Belki başkasının müşterisini deniyor? Artık bilmiyorum Biri .dll'yi kendim enjekte etmeme yardım edebilir mi? C ++ veya c # ile hiç deneyimim yok.

Teşekkür ederim, minnettarım.

My discord : Emerald#5307

EN: Hello.
I would like to implement the old experience bar. The original one before the alexandria update.

I have tried some .dlls, and although they work, they are detected as viruses and every time I launch the client I either see the developer's name everywhere or a pop-up with his original thread appears, which is inconvenient.

Any suggestions? Perhaps trying somebody else's client? I don't know anymore. Can anyone help me inject the .dll myself? I have no experience with c++ or c#.

Thank you, much appreciated.

My discord : Emerald#5307

Ü

Üye silindi 3096

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,151
Ödül Puanları
303
Merhaba. Eski exp çubuğuna sahip değil
İlgili paylaşımda bulunan .dll içeriğinde exp çubuğunun fix hali mevcut. Oradan çekip kullanabilmen adına önerildi.

@sarkolata bence çevirisi ve yardımı isteme şekli güzel, bir yol göstersene?

Oyla 0
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
exp problem fix dll

Thank you so so so so MUCH. You can close the thread now. I appreciate it so much.
Çok çok çok çok teşekkür ederim. Şimdi konuyu kapatabilirsiniz. Çok minnettarım

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,941
Ödül Puanları
113
Thank you so so so so MUCH. You can close the thread now. I appreciate it so much.
Çok çok çok çok teşekkür ederim. Şimdi konuyu kapatabilirsiniz. Çok minnettarım
Your thread moved to #ÇözümlenenSorunlar :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.