Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Ollydbg .dll inject

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
18
Herkese selamlar.Bazı .dll uzantılarını Stud_PE programı ile çok kolay enjekte edebiliyoruz.Hatta yine vsro forum ailesinin Türkçe anlatımıyla .dll uzantısını Stud_PE programı ile devre dışı bırakmayıda çok rahat bir şekilde öğrenebiliyoruz.Google'da araştırdığım kadarı ile ve gördüklerim itibari ile Stud_PE programı ile inject edemediğimiz .dll uzantılarını Ollydbg programı ile inject etmemiz gerekiyor.Fakat şu an sro_client veya silkroad dosyaları ile ilgili dll konusunda Ollydbg programı anlatımı mevcut değil.İşin uzmanları tarafından kısa bir video ile bunun ile ilgili bir eğitici öğretici anlatım olabilir diye düşündüm.En azından yine vsro forum ailesinin bir öncülüğe adım atmasını isterim.Meslea bunu bende bilmiyorum bulamadım yeni bir dll enjekte etmek için nasıl bir yol izlemeliyim, içerisinde işe yaramayan bir dll uzantısı yok ise başka bir dll üzerine yeni dll yi enjekte etmeden farklı bir yol izlenebilir mi vesaire vesaire.Umarım faydalı bir istek olur.Hepinize sevgilerimle vsro forum ailesi...

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
18
evet bulabildiğim tek video bu olmuştu, bu yüzden bahsettiğim hiç ollydbg kullanmamış veya yeni başlayan birisinin açıklamalı anlayacağı şekilde anlatılmasıydı.Çünkü kalite olarakta anlatım olarakta zayıf bir video gibi geldi benim gözüme.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.