Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Origin Online Pk2 Extractor

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
bot kullanılmaması mesela Media.pk2 yi Media.lib yapmıstır onu bırkere bende yaptım ıse yarıyor o dosyaları .pk2 uzantısı olarak degıstırın daha sonra hexeditor le Sro_Client.exe yı falan açın .lib arattırın ordada media.lib falan bulur o .libi .pk2 yapın normal silkroad formatına dönecektir

Ü

Üye silindi 1104

bot kullanılmaması mesela Media.pk2 yi Media.lib yapmıstır onu bırkere bende yaptım ıse yarıyor o dosyaları .pk2 uzantısı olarak degıstırın daha sonra hexeditor le Sro_Client.exe yı falan açın .lib arattırın ordada media.lib falan bulur o .libi .pk2 yapın normal silkroad formatına dönecektir
Tombalacı46 o kadar basit birşey yapmamıştır sanırım o dediğin basit dediğin gibi :D ama ne yapmıştır sence o kadar bilgilidir bence açtığı srolar güzeldi önceden vsro -R mi ne açmıştı resimlerde gördüm tabi oynamadım :D

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Tombalacı46 o kadar basit birşey yapmamıştır sanırım o dediğin basit dediğin gibi :D ama ne yapmıştır sence o kadar bilgilidir bence açtığı srolar güzeldi önceden vsro -R mi ne açmıştı resimlerde gördüm tabi oynamadım :D
Normal client ile onun Clienti aynı deil kendine hakim client yapmış hex kodları hepsi deişik yada dili deiştirmiş

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
Tombalacı46 mı? olm ben bu adamın pk2 editini ECSRO zamanında kullanmıştım vay be hala yaşıyomu :D

kuru61

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki origin onlinede bot kullanamıyorsunuz çünkü .lib uzantısı kafanızı karıştırıyor :) bu extractor ile OriDB.lib seçip çıkartabileceksiniz ve auto select gibi butonları ekleyip oynuyabilirsiniz veya kendi yaptığınız bot veya ne bileyim clean client ile giriniz misal kendinizdeki botla kasarsınız hem OriDB.lib içini incelemedim eğer pc limit gibi birşeyler varsa .dll vardır yani kendi clienti hariç açılmaz o yüzden OriDB.lib içinden dll dosyasını alıp kendi clientinizle giriş yapıp bota koyabilirsiniz :)

guncel lınk yokmudur ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.