Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

serica
zeopanel kguard
ROLLET cleopatra
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Ortaklık Hk.

Wolwec

ASOIAF
.
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
971
Çözümler
1
Alınan Beğeni
441
Ödül Puanları
63
Konum
İstanbul
Merhaba arkadaşlar,

Şöyle ki, ben ve bir arkadaşım büyük bir Sunucu açmayı hedefliyoruz. Bizim şuan hiç bir acelemiz yok. Server zaten şuanda hazır değil.
Biz önümüzdeki bir kaç hedefi geliştirmek ve düzen ve rayına oturtmak için editörlük bilgisi olan ve kodlama yapabilecek bir ortak arıyoruz.
Amacımız, Sunucuyu uzun vadede koruyup sade ve sağlam sistemler ile Oyuncuların bizim oyunumuzda hem güvenilir hem de bir baş yapıt ile eğlenceli vakitler geçirebilmesini sağlamak. Bu konuda bütçemiz yeterli düzeyde mevcut.
Bir kaç farklı alanda Orijinal sistemler düşünüyoruz. Bize katılacak olan ortağımızın fikirleri ve bizim fikirlerimiz harmanlanıp müzakere içerisinde oyunumuza entegre etmeyi planlıyoruz. Bunları hayata geçirmek istiyoruz. İşim gereği her zaman Sunucu'ya vakit ayıramayacağımdan dolayı, Sunucu'da anlık müdahalelerde bulunamayacağım.

Bizimle çalışmak isteyen herkese kapımız açıktır. Direkt özel mesaj yolu ile benimle iletişime geçip detay konuşabiliriz.Saygılarımızla,


play-***** Team Operating
 
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.