Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Oyun Yükleniyor World World Set

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
Birisi bana oyun sunucusunda görüntülenen günlükleri düzeltmek için oyun dünyasının kimliğine ihtiyacım olabilir.
Bana kimin yardım edebileceğini takdir ediyorum.

sonerefe

Vsro database & client editör
.
.
Alınan Beğeni
236
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
resim ss paylaşırsanız yardımcı oluruz

Ü

Üye silindi 340

Forgotten World hatası alıyor sanırsam tam yazamamış açıklayıcı olsa şu konularında keşke biraz :D

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,125
Ödül Puanları
93
Forgotten World hatası alıyor sanırsam tam yazamamış açıklayıcı olsa şu konularında keşke biraz :D
Tebrik ediyorum seni bu yazıdan nasıl forgotten world hatası olduğunu çıkardın :LOL: 1000 kez okusam yine ne olduğunu anlamazdım :D

Ü

Üye silindi 340

Tebrik ediyorum seni bu yazıdan nasıl forgotten world hatası olduğunu çıkardın :LOL: 1000 kez okusam yine ne olduğunu anlamazdım :D
World kelimesinden dolayı forgetten world sandım discordda çevrimdışı şuan kendisi girse bir işim var onla daha :D

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
350
Ödül Puanları
263
I think u r asking about .dmp files. The problem can be resolved, if you delete the DMP lines in the config.cfg. You can also get help faster by typing English if u don't know Turkish :) Btw u can use for translate from English to Turkish. cuz its better for this :)

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
resim ss paylaşırsanız yardımcı oluruz
Screenshot-7.jpg

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.