Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Oyunu açamıyorum

scanoz

.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Merhaba arkadaşlar şöyle bi sorunla karşınızdayım
Server kurarken yapmam gereken her şeyi yaptığımı düşünüyorum
SMC'yi açıp serveri açabiliyorum ama loader ile oyuna girmeye çalıştığımda böyle bi hata ile karşılaşıyorum...

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
yav kardeş burdaki videolarda eksik anlatıyolar çoğu bilmiyor zaten bilen adam da söylemek istemiyor kendi reklamını yapıyo, bende kurdum bende aynı şekilde açamıyorum bugun başka bi tane kuracam deneme yanılma yoluyla bulacam artık hatayı, çözümü bulursan banada söyle

Oyla 0

scanoz

.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Tamamdır sorunu çözdüm. IPInputtan Content ID - Version ve Portu doğru girmen lazım. Content ID ve Version'u SQL den _Account > Tables > ModuleVersion'dan öğrenebilirsin
Portu da ini'den srNodeData > Entry2 bulabilirsin

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,705
Ödül Puanları
605
yav kardeş burdaki videolarda eksik anlatıyolar çoğu bilmiyor zaten bilen adam da söylemek istemiyor kendi reklamını yapıyo, bende kurdum bende aynı şekilde açamıyorum bugun başka bi tane kuracam deneme yanılma yoluyla bulacam artık hatayı, çözümü bulursan banada söyle
Bilmeyen adam neden video çeksin atsın. Açılan bir çok yardım konusunu çözüme ulaştıran biziz. :)

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,705
Ödül Puanları
605
Tamamdır sorunu çözdüm. IPInputtan Content ID - Version ve Portu doğru girmen lazım. Content ID ve Version'u SQL den _Account > Tables > ModuleVersion'dan öğrenebilirsin

Sorununuzu kendiniz halletmişsiniz, tebrik ederim.

Entry2 Gateway portudur, IPInput’ta ayarladığınız port buradaki ile aynı olmalıdır, eğer guard kullanmıyor iseniz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
kardeşim Ipunputta porta 15880 mi yazdın? ben 15779 olarak deniyorum hep hata veriyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
3
kardeşim Ipunputta porta 15880 mi yazdın? ben 15779 olarak deniyorum hep hata veriyor
Guard kullanmıyorsan cert dosyalarının olduğu yere gir srNodeData bul aç entry2 yazan yeri bul altında port yazan yer var onu bul orada port kaç yazıyorsa o port IPInputta yazacağın port numarası

Oyla 0

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Hata resmini ben görüntüleyemiyorum.

Oyla 0
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Guard kullanmıyorsan cert dosyalarının olduğu yere gir srNodeData bul aç entry2 yazan yeri bul altında port yazan yer var onu bul orada port kaç yazıyorsa o port IPInputta yazacağın port numarası
yok o zaten 15779 benim sorun farklı muhtemelen benim clientte yada dbde uyumsuzluk var akşama başka bir tane deneyeceğim

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,705
Ödül Puanları
605
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.