Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Oyunu kurdum exloader den açtım giriş yaptım fakat oyunda herşey '0' ve karakter hareket etmiyor

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
böyle bir sorun ile karşılaşıyorum karakter haraket etmiyor herşey 0 halbuki sizin videolarınızı a dan z ye izeyip adım adım yaptım farklı db mi kullandım anlıyamadım yardımcı olurmusunuz nasıl düzeltebilirim

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,106
Ödül Puanları
113
sro client değiştir :D ve ingilizce patch yap 2018 yılında upload etmiştim aşağıdaki dosyayı patchleyeceksin düzgünce.

Oyla 0
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Üstad şimdi bu verdiğin linki nasıl ne yaparak kullanıcam ve clienti nasıl ney ile değiştiricem teşekkürler şimdiden :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

sro client değiştir :D ve ingilizce patch yap 2018 yılında upload etmiştim aşağıdaki dosyayı patchleyeceksin düzgünce.
Üstad şimdi bu verdiğin linki nasıl ne yaparak kullanıcam ve clienti nasıl ney ile değiştiricem teşekkürler şimdiden

Oyla 0
Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
Üstad şimdi bu verdiğin linki nasıl ne yaparak kullanıcam ve clienti nasıl ney ile değiştiricem teşekkürler şimdiden :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Üstad şimdi bu verdiğin linki nasıl ne yaparak kullanıcam ve clienti nasıl ney ile değiştiricem teşekkürler şimdiden
içeriği görmeden söylüyorum sro_client.exe yi kendi silkroad klasörünün içindeki sro_client.exe ile değiştirip media klasörünün içindekileri kendi serverine göre editleyip yada tam şekildeyse patch attırıp veya pk2 editörle mediapknın içine atman gerekiyor

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.