Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Oyununuz için PAYWANT SİZE YETER !!! Mobil ödeme / Kredi Kartı / Havale Eft

Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
Arayüz tamamen son kullanıcı için düşünülerek geliştirilmeye devam ediyor ve artık son noktalara gelmek üzereyiz.
Şuan ki bu konu tamamen Paywant ile iş ortaklığımızı damgalamak adına açılmış bir konu.

Ayrıca tüm server yöneticilerini ve son kullanıcıyı her zaman mutlu edecek bir Canlı Destek deneyimide sunacağız.
Bizim sistemimizi kullanamayan, sorun yaşayan herkes istediği an bize ulaşabilecek ve server sahibi veya oyuncu sistemle alakalı bir şeyi yapamadığı an bize bağlanıp yardım isteğini bildirdiği takdirde tüm yönlendirmeleri biz yapacağız.

Server sahibinin kazancı şu; Size ulaşamayan oyuncu, sizi beklemeden istediği zaman bize ulaşabilecek. Size ulaşan oyuncuyu da bize yönlendirip, bizden yardım almasını dilediğiniz zaman söyleyebileceksiniz. Sizin bilgisayarlara bağlanmanıza gerek kalmayacak. (y)

Sistemde piyasada bulunmayan özellikler de olacak, bu kısmı sürpriz olsun. :)

Teşekkürler. :)
Sistem ne aşamada acaba? Sabırsızlıkla bekliyorum sistemi...

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.