Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Oyununuz için PAYWANT SİZE YETER !!! Mobil ödeme / Kredi Kartı / Havale Eft

Müco

.
Alınan Beğeni
68
Ödül Puanları
28
Hayırlı olsun her iki tarafa da.
Bilgi almak istediğim bir konu var ; server için anlaştık varsayıyorum paywant bizim ürünümüzün resmi satıcısı olması durumunda devlete ödenecek %18 vergi kimden kesilecek acaba. Vergi levhası almamız gerekecek mi yine ? yoksa işim o kısmı paywantta mı hallolacak?.
iyi çalışmalar

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Bundan 1 sene önce kendileriyle çalışmak isteyen kişilerden oyunu açıp oyunun önce +200 playerleri gördükten sonra kendileriyle iletişim kurmaları isteniyordu. Çok garip ki ödeme sistemi kurulmadan oyun açılmaz bir diğeri ödeme sistemini kurup playerler girdikten sonra insanların neden size ihtiyaç duysun galiba işler kesat gidiyor ki buraya düştünüz anlık üyelikler başlamış :) belki kötülemiş gibi oldum ama inan şu başta söylediğim iki şey yetişkin gençlerin dahi çok rahat düşünebileceği şeyler umarım size ekmek çıkmaz zamanında insanları elinizin tersiyle ittiğiniz günlerden bir hayat dersi çıkarırsınız.

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
@Spare konu sana ait ama üzgünüm bunlar zamanında yaşanmış gerçekler insanlara daha ılımlı ve pozitif yaklaşımlar sergileyen bir ekipleri olsaydı keşke.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Hayırlı olsun her iki tarafa da.
Bilgi almak istediğim bir konu var ; server için anlaştık varsayıyorum paywant bizim ürünümüzün resmi satıcısı olması durumunda devlete ödenecek %18 vergi kimden kesilecek acaba. Vergi levhası almamız gerekecek mi yine ? yoksa işim o kısmı paywantta mı hallolacak?.
iyi çalışmalar
İşin bu kısmı tamamen paywant'ta,

Serbest Bölge faaliyetlerinden doğan kazançlar Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi’nden muaftır (%0 Vergi). (Serbest Liman ve Bölge Yasası Madde 17). Normal bir kurum Vergi Matrahı (Taxable Income) üzerinden KKTC’de %10 Kurumlar vegisi ve %15 Gelir Vergisi ödemekle yükümlüdür.
Serbest Bölge’den Kuzey Kıbrıs harici yapılan satışlar (örnek: Türkiye, Almanya vb…) %0 KDV ile işlem görür.

%0 Vergi Liman şirketi oldukları için, bu işi yapan diğer kurumlarda bu şekilde yapıyor zaten.

Şuan bu sistemi kullanabilirsiniz, yaklaşık 1 ay kadar sonra güzel bir sistemle iş ortağımız paywant ile güzel bir arayüz sunacağız. Sabırsızlanan arkadaşlar yine de şuan paywant kullanabilir. :)

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Bundan 1 sene önce kendileriyle çalışmak isteyen kişilerden oyunu açıp oyunun önce +200 playerleri gördükten sonra kendileriyle iletişim kurmaları isteniyordu. Çok garip ki ödeme sistemi kurulmadan oyun açılmaz bir diğeri ödeme sistemini kurup playerler girdikten sonra insanların neden size ihtiyaç duysun galiba işler kesat gidiyor ki buraya düştünüz anlık üyelikler başlamış :) belki kötülemiş gibi oldum ama inan şu başta söylediğim iki şey yetişkin gençlerin dahi çok rahat düşünebileceği şeyler umarım size ekmek çıkmaz zamanında insanları elinizin tersiyle ittiğiniz günlerden bir hayat dersi çıkarırsınız.
Bu onları kötü bir ekip yapmaz, onlar zaten bir ekip değil artık çok büyük bir Ödeme Çözümleri sunan bir anonim şirketi. 1 ay sonra sistemimizi sunduğumuzda muhattabınız paywant değil biz olacağız. Zira 1 ay sonra paywant ile bayi arasında biz olacağız ve Silkroad'da süreci biz yöneteceğiz.

Ayrıca, kendileriyle bir dönem ben de görüşmek istedim ancak canlı destek'te bulunan operatör maalesef yönlendirmemişti. Sizinde yaşadığınız @Paywant veya @Empoxe 'nin bilgisi olmadan kötü bir Canlı Destek deneyimi olduğundan eminim.

Bizim arayış içine girdiğimiz dönemde onlar bizi buldu ve ihtiyaçlarımızı onlar karşıladı diyebiliriz. Paywant bu pazardan çok, başka pazarlarda otorite sahibi bir kurum.

Bizimle birlikte bu pazarda da en büyük kurumlardan birisi olacaklar.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
İki tarafada hayırlı olmasın dilerim, @Spare bazı önerilerim olacak. Madem silkoada özel bir ödeme sistemi olacak sizlerden ricam arayüzde abartıya kaçmadan insanların rahat bir şekilde kullanabileceği arayüz oluşturulabilir malum herkes herşeyi beceremeyebiliyor kimi zaman insanların bilgisayarına bağlanıp para yatırdığımız bile oluyor dikkate alırsan sevinirim , onun haricinde ricam rahat görülebilecek yerlere ödeme ile ilgili rehberler konulursa kullanım kolaylığı açısından iyi olur. Anlatmak istediklerimi Server sahipleri iyi anlamıştır.
Arayüz tamamen son kullanıcı için düşünülerek geliştirilmeye devam ediyor ve artık son noktalara gelmek üzereyiz.
Şuan ki bu konu tamamen Paywant ile iş ortaklığımızı damgalamak adına açılmış bir konu.

Ayrıca tüm server yöneticilerini ve son kullanıcıyı her zaman mutlu edecek bir Canlı Destek deneyimide sunacağız.
Bizim sistemimizi kullanamayan, sorun yaşayan herkes istediği an bize ulaşabilecek ve server sahibi veya oyuncu sistemle alakalı bir şeyi yapamadığı an bize bağlanıp yardım isteğini bildirdiği takdirde tüm yönlendirmeleri biz yapacağız.

Server sahibinin kazancı şu; Size ulaşamayan oyuncu, sizi beklemeden istediği zaman bize ulaşabilecek. Size ulaşan oyuncuyu da bize yönlendirip, bizden yardım almasını dilediğiniz zaman söyleyebileceksiniz. Sizin bilgisayarlara bağlanmanıza gerek kalmayacak. (y)

Sistemde piyasada bulunmayan özellikler de olacak, bu kısmı sürpriz olsun. :)
Teşekkürler. :)

Müco

.
Alınan Beğeni
68
Ödül Puanları
28
İşin bu kısmı tamamen paywant'ta,

Serbest Bölge faaliyetlerinden doğan kazançlar Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi’nden muaftır (%0 Vergi). (Serbest Liman ve Bölge Yasası Madde 17). Normal bir kurum Vergi Matrahı (Taxable Income) üzerinden KKTC’de %10 Kurumlar vegisi ve %15 Gelir Vergisi ödemekle yükümlüdür.
Serbest Bölge’den Kuzey Kıbrıs harici yapılan satışlar (örnek: Türkiye, Almanya vb…) %0 KDV ile işlem görür.

%0 Vergi Liman şirketi oldukları için, bu işi yapan diğer kurumlarda bu şekilde yapıyor zaten.

Şuan bu sistemi kullanabilirsiniz, yaklaşık 1 ay kadar sonra güzel bir sistemle iş ortağımız paywant ile güzel bir arayüz sunacağız. Sabırsızlanan arkadaşlar yine de şuan paywant kullanabilir. :)
Tatmin edici cevap için teşekkür ederim. Ben kesilmesinden ziyade kimin sorumlu olduğunu öğrenmek istemiştim daha önce forumlarda vergi mağduriyeti yaşayan arkadaşlar gördüm. Vsro alanında en aktif forum olarak bu çatı bir sistemin sunulması güzel. İlerleyen süreçte çalışmamız temennisiyle...
Tekrardan hayırlı olsun.

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
3

Merhaba, belli bir online sayısı istememizin temelinde yaşadığımız tecrübeler vardır. Bir oyun açıldığı anda ödeme alacak durumdaysa zaten biz bunu anlayacak metriklere sahibiz. O yüzden başarısız olacağını düşündüğümüz oyunlara ilk günden ödeme yöntemi vermemeyi tercih ediyoruz. Eğer kendi oyununuza zaten güveniyorsanız açılışa kadar bekleyebilirsiniz, biz sadece hazır olmayan oyuna mağaza onayı vermiyoruz. Entegre yapmakla ilgili bir kısıtlamamız yok. Açılışla birlikte yeterli oyuncuyu görebilirseniz zaten işi devam ettireceğinizi bildiğimizden mağazanızı dakikalar içinde onaylayabiliyoruz.

Açıldığı gibi kapanan oyunların sayısı oldukça fazladır. Bu oyunlar sektöre ciddi zararlar vermektedir. Bizim önceliğimiz sürekliliktir, yani oyuncu ilk günden ödeme yaptığında ikinci gün kapanan bir oyun, bizlere kârdan çok zarar getirir. Oyuncuyu mağdur durumuna düşürürü. Bu açıdan bakıldığında ilk günden ödeme toplayan oyunlara geçmiş tecrübeleri yoksa ödeme yöntemi vermemek bizce mantıklı bir harekettir. Ancak şu an Silkroad'da yönetim Miraç Beyde olduğu için bu konularda karar kendisine aittir.

Bir diğer husus ise biz Silkroad dışında bir çok oyununda ana ödeme yöntemlerinden biriyiz. Bu tarz tek taraflı yorumlar yüzünden biz Silkroad sektöründen bunalıp vaktimizi daha verimli olduğunu düşündüğümüz diğer sektörlere ayırdık. Şu an diğer sektörlerde pazar payının büyük bir bölümünü kazanmış bulunmaktayız. Burada ise Miraç Bey ile bir iş ortaklığına gitme yolunu seçtik. Kendisine güvenimiz sonsuz, başarılı olacağına inancımız tamdır.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.