Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Sohbet Muhabbet Özel(Private) Sunucular Üzerine

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Silkroad Online'ın anlam veremediğim derecede ilgisizliği mi desem takmamazlığı mı desem bilemiyorum oynamak isteyip de oynayamadığım bir oyun. Wemademax sitesinde bile üstün körü yapılan afişlerde linke ulaşılamıyor ve uzun süredir oyuna hiçbir şey getirilmiyor. Durum gerçekten üzücü. Bunları bir kenara bırakacak olursak.

Hiçbir özel(private) sunucunun kapatılamamasının sebebini merak ediyorum. Ayrıca Silkroad Online'ın telif hakları acaba neleri kapsıyor neleri kapsamıyor, bir isim değişikliği yaparak telif hakları mevzusu halledilmiş oluyor mu cidden? Bu gibi telif hakkı durumlarını okuyabileceğim bir kaynak var mıdır? Tüm bunların yanında bir değerlendirme yapacak olursak sizce özel (private) sunucu açmak ne kadar kanuna uygun ve ne kadar etik bir davranış?

Yorumlarınızı bekliyorum.

Müco

.
Alınan Beğeni
68
Ödül Puanları
28
TÜRKİYE ÇAPINDA ETKİ EDEN BİR TELİF , ELİTEPWPDE 10LARCA SW AÇILIYOR AÇIK OLANLARDA DEVAM EDİYOR , GERÇİ TÜRK OLAN SERVERLARDA VAR PRIVATE. ÇOK GÖZE BATANLARIN PEŞİNE GİDİLİYOR ANIMCA TÜRKİYE İÇİN. YURT DIŞI İÇİN BU TELİF KAPSAM DIŞI , PAZARIN ÇOĞUDA TÜRKİYE ZATEN NEDEN UĞRAŞSIN Kİ BAŞKA ÜLKE İLE

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
TÜRKİYE ÇAPINDA ETKİ EDEN BİR TELİF , ELİTEPWPDE 10LARCA SW AÇILIYOR AÇIK OLANLARDA DEVAM EDİYOR , GERÇİ TÜRK OLAN SERVERLARDA VAR PRIVATE. ÇOK GÖZE BATANLARIN PEŞİNE GİDİLİYOR ANIMCA TÜRKİYE İÇİN. YURT DIŞI İÇİN BU TELİF KAPSAM DIŞI , PAZARIN ÇOĞUDA TÜRKİYE ZATEN NEDEN UĞRAŞSIN Kİ BAŞKA ÜLKE İLE
Türk serverlerin üzerine gidiliyor demişsiniz var mı hiç kapatılan dava açılan bilginiz var mı

Duxets

.
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
8
Oyun artık yapımcı firmanın bile umrunda değil bence. Açılan lisanslı serverlarda vurkaç derdinde bence. Açıkçası lisanslı serverlardan daha iyi yönetilen privateler var piyasada

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.