Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Paylaşmış olduğun panel için teşekkürleri mi sunuyorum. Kendimce açık kaynaklı paylaşman biraz saçma olmuş. Panelinizi şifrelemeniz sanki biraz iyi olacakmış. Sağ da sol da panelinizi alıp kendileri yazmış gibi bilmeyen kişileri kandırmaya teşebbüs edebilir.Ama kendi iradeni kullanıp ve iyi niyetin için çok güzel paylaşım olmuş.

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
panel ile ilgim hic yok kurmasini dahi bilmem ama yorumlari okuyuca faydali ve güzel bi paylaşım olmuş malum suan db editliom server acmayi düşünüyorum uzun zamandir vsrodan elimi ayağımı çekmiştim panelini bide ben denicem paylasimin icin teşekkürler. bu arada fgw sistemini paylasmayi düşünüyorum kendiniz belirlediginiz yerde kayip dünya sistemini kurabilceksiniz böyle bi guzelligide ben paylasmak isterim en yakin zamanda iyi forumlar

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
panel ile ilgim hic yok kurmasini dahi bilmem ama yorumlari okuyuca faydali ve güzel bi paylaşım olmuş malum suan db editliom server acmayi düşünüyorum uzun zamandir vsrodan elimi ayağımı çekmiştim panelini bide ben denicem paylasimin icin teşekkürler. bu arada fgw sistemini paylasmayi düşünüyorum kendiniz belirlediginiz yerde kayip dünya sistemini kurabilceksiniz böyle bi guzelligide ben paylasmak isterim en yakin zamanda iyi forumlar

Aradığım bir konuydu malum triggerların nerelere bağlandığını çözemedim bir sürü tablo var

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Aradığım bir konuydu malum triggerların nerelere bağlandığını çözemedim bir sürü tablo var
rüyamda uğraşıyodum okadar takmistim kafaya sabah kalkip uyguluodum ? sonunda çözdüm triger olayi cook karisik onlari tek tek sirasiyla ayirmam lazim regionda bile ayarlama yapiyon 6 günümü aldi aktif etmek moblari spaw etmek 2 3 günümü aldi basit ama bilmedigimiz icin zor sırasıyla aralarda mesafe olcak sekilde ayarlion

Ü

Üye silindi 1104

çalışıyor sondaki 88 sil

Moderatör tarafında düzenlendi:

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Full sürüm hâlâ paylaşılmadı seni bekliyoruz dostum

R

ReyasX

bakmak istedim ancak demo gelmıyoor. paneli kuran varsa ss atabilirmi?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.