Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Party mob icon

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,414
Ödül Puanları
113
Başlığa tam olarak ne yazcam bilemedim :D
Öğrenmek istediğim media da party moblarının isimlerinin yanında bulunan mavi amblemi gördüm. Bu amblem hangi şekilde mobların isimlerine yansıyor yolu nedir arkadaşlar. Oyundaki bu sistemi çeşitli şeylerde kullanmayı deneyeceğim.
Örn: rütbe scroll kullanıldığında yazı değil resim gelmesi gibi.

Ü

Üye silindi 3096

Bu sistem belirli bir nesneye sürekli kontrol yapıyor muhtemelen gameserver üstleniyor bu görevi sürekli bi güncelleme durumu söz konusu. Tıpkı stat bugu yapılırken gs nin atağı güncellemesi gibi. Alternatif yöntemi inşallah bulacağım :D
zaten maxiguard kullanıyorsun boşver :D kullan guardı çöz sorununu :D

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
792
Ödül Puanları
93
hayır sro_clientin içinde tüm iconların yolları. trader, thief, beginner, party mob vs... hatta karıştırırken oyunda hiç görmediğim birkaç değişik icon daha vardı. ?

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,414
Ödül Puanları
113
hayır sro_clientin içinde tüm iconların yolları. trader, thief, beginner, party mob vs... hatta karıştırırken oyunda hiç görmediğim birkaç değişik icon daha vardı. ?
O zaman sro client editi gerektiriyor istediğimiz bir görüntünün ddj yolunu gösterebilmek için. Örneğin Job modundaki resimlerin yolunu güzel bi yazı ile değiştirmek mümkün olur. Bu ddj yolunu değiştirmek için nasıl bi edit yapmak lazım :D

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,414
Ödül Puanları
113
O zaman sro client editi gerektiriyor istediğimiz bir görüntünün ddj yolunu gösterebilmek için. Örneğin Job modundaki resimlerin yolunu güzel bi yazı ile değiştirmek mümkün olur. Bu ddj yolunu değiştirmek için nasıl bi edit yapmak lazım :D
+ olarak karakterlere ddj atamak mümkün olursa basit bir işlemle halledilebilir tabi editini bilmek lazım

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,414
Ödül Puanları
113
Hatta aklıma şöyle bişiyde geldi. Uniqlerin skilleffect girdilerini vermeyince kırmızı hata olarak gözüküyor. Farklı efp olarak girersek tepelerine efekt verebilirmiyiz :D şuan deneyemiyorum 500+ icon editi yapıyorum

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
792
Ödül Puanları
93
clientten pk2 yolunu değiştirmektense pk2den icon değişimi daha kolay ve mantıklı gibi. her chara ayrı ddj atayabilmek için filter da lazım dllye bilgi verecek.

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,414
Ödül Puanları
113
clientten pk2 yolunu değiştirmektense pk2den icon değişimi daha kolay ve mantıklı gibi. her chara ayrı ddj atayabilmek için filter da lazım dllye bilgi verecek.
Doğru mantıklı dediğin. Bir de sro clienti hangi programla ddj yolunu düzenleyebilirim. Karakter için deneme yapıcam.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.