Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Paylaşmayanlara İnat Discord RPC Source Code

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
eline sağlık

nxwile

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
yine yabancı insanların her konuda yardımcı olması ve biz türklerin yine hiç bir şeye el atmamamız ve paylasmamamız değişmemiş

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Discord RPC Olayı nedir oynadığınız bir oyuna girince discordda oynuyor olarak yansıtma olayıdır rpc olayı

sro içinde bu çeşitli olabilir

çar isim çar level çar bulunduğu map gibi

Örneğin =
Ekli dosyayı görüntüle 10571

Merhaba arkadaşlar aylardır rpc olayını istedim mesaj atmadığım kimse kalmadı guard yapımcıları panel yapımcıları vs vs hiçbiri yardımcı olmadı dedim bari yardımcı olmuyon source vermiyorsun client api vereyim derleyip dll verirmisin kullanayım dedim onuda yapmadılar bundan sonra yabancı bir arkadaşa mesaj attım çok güzel bir özellik kendi silkroad serverimdede kullanmak isterim dedi ve yapmaya başladı bugün itibariyle bitirdi

Char ismi göstermesi
char level göstermesi
char bulunduğu map yazması
char guild göstermesi gibi özellikleri mevcuttur

Paylaşmayanlara inat yardımcı olmayanlara inat paylaşımdır :D

Sürekli Güncelleme Getireceğini söylemiştir .

Credits = @JellyBitz
Source =*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Ekli dosyayı görüntüle 10570

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
What is the Discord RPC Event? It is a mirroring event when you enter a game you are playing, as it is playing in discord.

in sro this can be various

czar name czar level czar like the map where it is located

For example =
Ekli dosyayı görüntüle 10571

Hello friends, I've wanted the rpc event for months, there's no one I haven't messaged, guard producers, panel producers, etc., none of them helped, I said, at least, you don't help, you don't give a source, let me give the client api, can you compile and use the dll, they didn't do it, after that I sent a message to a foreign friend, it's a very nice feature to use on my own silkroad server he said he would like to

Displaying char name
show char level
write map where char is located
It has features such as displaying char guild

Despite those who do not share, it is sharing in spite of those who do not help. :D

He said he will bring constant updates.

Credits = @JellyBitz
Source = *** Hidden text: cannot be quoted. ***
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

Ekli dosyayı görüntüle 10570
wow

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.