Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

PC Oyun Önerileri İstiyorum

• Konbuyu başlatan Üye silindi 614
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 614

PC Oyun Önerileri İstiyorum arkadaşlar sizerden biraz pc oyunları oynamak için pc formatladım

Bana Just Cause 4
Call Of Duty serisi gibi hikayesi güzel olan
Gta gibi görevleride olabilir güzel şehirde açık dünya oyunuda olabilir
Sleepings Dogs falanda oynadım bu tarz oyunlarda olabilir
bana 2 saat sohbet edecek ben sohbeti geçecem tuşa basıp böyle oyun istemiyorum

direk bana silah verecek ilerliyecem istediğimi yapacam kesecem öldürecem bu tarz oyunlar istiyorum varsa oyun ismi vermenizi rica ediyorum

Şuan İndirdiğim oyunlar bunlar bir kaç gün sürsede inecek nasılsa oynuyacağım :D
802

Moderatör tarafında düzenlendi:

eymen

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
3
PC Oyun Önerileri İstiyorum arkadaşlar sizerden biraz pc oyunları oynamak için pc formatladım

Bana Just Cause 4
Call Of Duty serisi gibi hikayesi güzel olan
Gta gibi görevleride olabilir güzel şehirde açık dünya oyunuda olabilir
Sleepings Dogs falanda oynadım bu tarz oyunlarda olabilir
bana 2 saat sohbet edecek ben sohbeti geçecem tuşa basıp böyle oyun istemiyorum

direk bana silah verecek ilerliyecem istediğimi yapacam kesecem öldürecem bu tarz oyunlar istiyorum varsa oyun ismi vermenizi rica ediyorum

Şuan İndirdiğim oyunlar bunlar bir kaç gün sürsede inecek nasılsa oynuyacağım :D
Ekli dosyayı görüntüle 800
Selam Eğer oynamadıysan Eski bir oyun olmasına rağmen halen bazen açar oynarım görewleri ve bazen gerilim aksiyon yaratan bölümleri ile güzel bir oyun :)
Farcy 1

Ü

Üye silindi 614

Selam Eğer oynamadıysan Eski bir oyun olmasına rağmen halen bazen açar oynarım görewleri ve bazen gerilim aksiyon yaratan bölümleri ile güzel bir oyun :)
Farcy 1
Teşekkür ederim dediğin gibi eski sürümlerinide indirip oynuyayım bari güzeldi Crysis Serisi :D Far Cry serisi falan onlarıda koyayım listeye varsa başka önerileriniz beklerim :D

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Aksiyon istiyorsan (gerçi benim favorim) Tomb Raider tüm serileri... Grafik kalitesi olarak 4 ve 4 den sonrakiler iyi.

Ü

Üye silindi 614

Aksiyon istiyorsan (gerçi benim favorim) Tomb Raider tüm serileri... Grafik kalitesi olarak 4 ve 4 den sonrakiler iyi.
uzak mesafelere atlarken o düşerken bende düşüyorum onun etkisiyle :D son çıkan oyununu oynamadım bir önceki oyunun aynısı sadece grafiklerimi gelişti yoksa yeni hikaye mi var sağdan soldan çıkan kurtlar yoktur umarım tuşa basa basa klavye kıracam sinirden :/

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
hitman yeni serisi oynayabilirsin :)

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
veya halflife canavarlı bölüm geçmeli botlu oyunlarda var

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.