Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
rebels reklam

vSRO Çözüldü phoenix dress

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
arkadaşlar bu dressi eklemek isriyorum elinde olan varsa yardımcı olabilirmi
12.jpg

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
elinize saglık hocam sayenizde hallettım fakat bir sorun var dressi giydiğim zaman attachmentleri takmıyor böyle bir hata veriyor bunu nasıl çözebilirim.
Ok işaretiyle gösterdiğim yer attachmentlerden herhangi birisini giymek istediğim zaman veriyor.
32.png

Farklı dress giyiyorum onlarda sorun yok drekt giyebiliyor neden neden bu dressi taktığım zaman beyaz icon gelip orası kapanıyor anlayamadım..

Aşağıdaki dress gibi açık olması lazım bu sorunu nasıl çözebilirim sayın yetkılı ? cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederimm..
35.png

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
elinize saglık hocam sayenizde hallettım fakat bir sorun var dressi giydiğim zaman attachmentleri takmıyor böyle bir hata veriyor bunu nasıl çözebilirim.
Ok işaretiyle gösterdiğim yer attachmentlerden herhangi birisini giymek istediğim zaman veriyor.
Ekli dosyayı görüntüle 4528

Farklı dress giyiyorum onlarda sorun yok drekt giyebiliyor neden neden bu dressi taktığım zaman beyaz icon gelip orası kapanıyor anlayamadım..

Aşağıdaki dress gibi açık olması lazım bu sorunu nasıl çözebilirim sayın yetkılı ? cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederimm..
Ekli dosyayı görüntüle 4529
Çok basit attach giyebildigin bi avatarin item common satirlarini incele ve farklı olan yeri düzelt hazir cevabini beklemektense öğrenmen için bu yöntem daha iyi

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Oyundaki kanatlı dresslerin hiç birinde attachment takılmıyor görünümü bozduğu için. Bence ekleme.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.