vsro
vsro

Duyuru Private Server Tanıtım Alanı Kuralları

vsro
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Senua

Joyhub | Venus
.
.
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
1,204
Alınan Beğeni
1,388
Puanları
113
Yaş
26
Konum
İstanbul
Merhabalar değerli vsro.org üyeleri,

Private server tanıtım konularınızın onaylanması için aşağıda bahsedilen şartları sağlamanız gerekmektedir. Ayrıca, bu alan sadece private server tanıtım konularını barındırmaktadır. Bunun haricindeki konuların bu alan için onaylanması söz konusu değildir. Tanıtım harici ticari kar amacı güden konularınızı forumdaki Market alanına açabilirsiniz.


Private server tanıtım konunuzun onaylanması için;
  • Tanıtım konunuzda ilgili private server'in website linkinin bulunması,
  • İlgili private server'in websitesinde vsro.org logosu ve logo üzerinde vsro.org'a yönlendiren back link olması,
  • Daha önceden açmış olduğunuz tanıtım konularında belirttiğiniz private server isminden başka isim kullanıyor iseniz bu durumu tanıtım konunuzda belirtmiş olmanız,
  • Private server tanıtım alanını sürekli güncel private server'lar ile barındırmak istediğimiz için ilgili private server'in açılışının(alfa, beta veya büyük açılış) konunuzu açtığınız tarihten itibaren maksimum 15 gün içerisinde gerçekleşecek olması,
  • Private server arayan oyunculara olabildiğinde kaliteli içerikler sunmak istiyoruz. Bu sebeple, tanıtım konunuzun içerik açısından ilgili private server'in detaylı rehberini sunması ve anlaşılabilir bir dil kullanılması olması gerekmektedir. Birkaç resim veya yazıdan oluşan tanıtım konuları kesinlikle onaylanmayacaktır.
Yukarıdaki şartları sağlamayan tanıtım konuları yönetici(ler)/moderatör(ler) tarafından onaylanmayacaktır.


Tanıtım konunuz onaylandıktan sonra tanıtım alanında sorunsuz bir şekilde barınması için;
  • Sahte hesaplar kullanarak, aldatıcı yorumlar ile konunuzu üst sırada tutmaya çalışmamanız,
  • Private server'inizde açılıştan sonra gerçekleştirdiğiniz güncelleme bilgilerini konunuzu düzenleyerek eklemek yerine konuya mesaj olarak eklememeniz, bu gibi durumlar için güncel/güncelledi/yama notu.. gibi mesajlar ile konunuzu diğer konuların önüne çıkartacak yorumlar yapmamanız,
  • Websitenizdeki vsro.org logo ve back linkinin barınıyor olması,
  • Konunuza yorum yapan üyelere aşağılayıcı veya hakaret içerikli mesajlar yazmamanız ve benzeri durumun forum üyesi tarafından konunuza yapılması durumunda yönetici(lere)/moderatör(lere) raporlamanız gerekmektedir.


Websiteme nasıl logo eklerim?
İlk olarak kullanmış olduğunuz panelin dosyalarında ilgili sponsor kısmını bulmanız gerekmektedir. Bulacağınız sponsor kısmı aşağıdaki resimdekine benzer görünecektir.

2975


Daha sonra bu alana yukarıdaki resimde dikdörtgen içerisine alınmış alandaki gibi aşağıdaki kodun tamamını eklereyek dosyanızı kaydetmeniz gerekmektedir.

HTML:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Not: Tanıtım konunuzun onaylanmasının ardından hesabınıza P.Server Owner rütbesi verilecektir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt