Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online

Duyuru Private Server Tanıtım Alanı Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Spare

Machine Man
.
Katılım
28 May 2018
Mesajlar
3,334
Çözümler
2
Alınan Beğeni
3,707
Ödül Puanları
605
Konum
Bursa
Merhabalar değerli vsro.org üyeleri,

Private server tanıtım konularınızın onaylanması için aşağıda bahsedilen şartları sağlamanız gerekmektedir. Ayrıca, bu alan sadece private server tanıtım konularını barındırmaktadır. Bunun haricindeki konuların bu alan için onaylanması söz konusu değildir. Tanıtım harici ticari kar amacı güden konularınızı forumdaki Market alanına açabilirsiniz.

Tanıtım alanı bölümümüz; vSRO | Online Oyun ve Oyuncu Destek Forumu


Private server tanıtım konunuzun onaylanması için;
  • Tanıtım konunuzda ilgili private server'in website linkinin bulunması,
  • İlgili private server'in websitesinde vsro.org logosu ve logo üzerinde vsro.org'a yönlendiren back link olması,
  • Daha önceden açmış olduğunuz tanıtım konularında belirttiğiniz private server isminden başka isim kullanıyor iseniz bu durumu tanıtım konunuzda belirtmiş olmanız,
  • Private server tanıtım alanını sürekli güncel private server'lar ile barındırmak istediğimiz için ilgili private server'in açılışının(alfa, beta veya büyük açılış) konunuzu açtığınız tarihten itibaren maksimum 15 gün içerisinde gerçekleşecek olması,
  • Private server arayan oyunculara olabildiğinde kaliteli içerikler sunmak istiyoruz. Bu sebeple, tanıtım konunuzun içerik açısından ilgili private server'in detaylı rehberini sunması ve anlaşılabilir bir dil kullanılması olması gerekmektedir. Birkaç resim veya yazıdan oluşan tanıtım konuları kesinlikle onaylanmayacaktır.
Yukarıdaki şartları sağlamayan tanıtım konuları yönetici(ler)/moderatör(ler) tarafından onaylanmayacaktır.


Tanıtım konunuz onaylandıktan sonra tanıtım alanında sorunsuz bir şekilde barınması için;
  • Sahte hesaplar kullanarak, aldatıcı yorumlar ile konunuzu üst sırada tutmaya çalışmamanız,
  • Private server'inizde açılıştan sonra gerçekleştirdiğiniz güncelleme bilgilerini konunuzu düzenleyerek eklemek yerine konuya mesaj olarak eklememeniz, bu gibi durumlar için güncel/güncelledi/yama notu.. gibi mesajlar ile konunuzu diğer konuların önüne çıkartacak yorumlar yapmamanız,
  • Websitenizdeki vsro.org logo ve back linkinin barınıyor olması,
  • Konunuza yorum yapan üyelere aşağılayıcı veya hakaret içerikli mesajlar yazmamanız ve benzeri durumun forum üyesi tarafından konunuza yapılması durumunda yönetici(lere)/moderatör(lere) raporlamanız gerekmektedir.


Websiteme nasıl logo eklerim?
İlk olarak kullanmış olduğunuz panelin dosyalarında ilgili sponsor kısmını bulmanız gerekmektedir. Bulacağınız sponsor kısmı aşağıdaki resimdekine benzer görünecektir.

2975

Daha sonra bu alana yukarıdaki resimde dikdörtgen içerisine alınmış alandaki gibi aşağıdaki kodun tamamını eklereyek dosyanızı kaydetmeniz gerekmektedir.

HTML:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.


Not: Yalnızca reklam alımı gerçekleştiren kişilere P.Server Owner rütbesi verilecektir.


Reklam alanları ve sabit konular için; Duyuru - Ücretli Üyelikler ve Reklam konusu
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.